×

Zdrowa 16-latka nagle umiera. Rzecz, która spowodowała jej śmierć, jest dostępna w każdym sklepie

Lanna Hamann wybrała się z rodzicami i przyjaciółmi na wakacje do Meksyku. Nikt nie spodziewał się, że wspólny odpoczynek będzie miał dla 16-latki tak tragiczny finał.

Podczas wspólnego dnia na plaży, nagle doszło do zatrzymania akcji serca 16-latki. Wszelkie próby reanimacji i pomocy okazały się bezskuteczne.

Lanna umiera na miejscu, a jej śmierć jest kompletną tajemnicą. Dziewczyna była zdrowa, wysportowana i nigdy nie miała problemów ze zdrowiem. Nikt nie pomyślałby, że umrze w ten sposób.

Opublikowany przez Kris Hamann Piątek, 20 maja 2016

Jakiś czas później, matka dziewczyny podaje do wiadomości publicznej wstrząsającą wiadomość. Lanna zmarła przez popularne napoje energetyczne.

W dniu, w którym doszło do tragicznej śmierci, dziewczyna nie piła wody. Za to cały dzień spożywała napój energetyczny, który był przyczyną zatrzymania krążenia.

Opublikowany przez Kris Hamann Wtorek, 14 czerwca 2016

Specjalista kardiologii Jack Wolfson potwierdził tę informację. Lanna regularnie spożywała napoje, od których finalnie się uzależniła.

Day 99/365 Red Bull

Duże ilości kofeiny i cukru zawarte w napojach energetycznych mogą być niebezpieczne. Mają wpływ na rytm serca i ciśnienie krwi, także powodują uzależnienie.

Matka Lanny przestrzega innych, by zachowali umiar w ich spożywaniu. Kobieta nigdy nie pomyślałaby, że mogą okazać się tak niebezpieczne i doprowadzić do śmierci jej córki.

Opublikowany przez Lannę Hamann Poniedziałek, 15 października 2012

Przedwczesna śmierć nastolatki to tragedia, której można było uniknąć. Być może warto krytycznie spojrzeć na nasze nawyki żywieniowe i wprowadzić pewne zmiany.

Może Cię zainteresować

zamknij