×

Oto jak dziś wyglądałaby księżna Diana, gdyby nie doszło do tragicznego wypadku w 1997 roku

Choć od śmierci księżnej Diany minęło już 21 lat, zainteresowanie wokół jej osoby wcale nie maleje. Nie tylko okoliczności wypadku do dziś są przedmiotem debat, ale także drobne aspekty życia.

Jej ślub z księciem Walii zgromadził przed telewizorami ponad 750 milionów widzów

Małżeństwo z Karolem owocowało dwoma synami – Williamem i Harrym, którzy nieustannie są obiektem zainteresowania mediów na całym świecie.

Lady Di była zaangażowana również w pomoc dziesiątkom organizacji charytatywnych, czym zaskarbiła sobie miłość milionów na całym świecie

Rozpad małżeństwa Diany i Karola wstrząsnął miłośnikami rodziny królewskiej na całym świecie. Fani nie byli w stanie wybaczyć księciu Walii romansu.

Rozwód oficjalnie ogłoszono 28 sierpnia 1996 roku. Zainteresowanie Lady Di jednak wcale nie zmalało

Mimo, że Diana nie była dłużej związana z rodziną królewską, światowe media wciąż nie dawały jej spokoju i chętnie roztrząsały każdy aspekt jej życia.

31 sierpnia 1997 roku doszło do fatalnego wypadku, w którym była księżna straciła życie

Szczegóły dramatycznego wydarzenia wszystkim jednak są doskonale znane. Szacuje się, że pogrzeb Lady Di zgromadził przed telewizorami rekordową liczbę widzów na świecie – 2.5 miliarda.

Okoliczności śmierci do dziś pozostają tajemnicą i wypadek jest przedmiotem wielu teorii. Prawdy pewnie nie dowiemy się jednak nigdy

Fanów Diany z kolei zastanawia coś innego. Wiele osób zastanawia się jak była księżna wyglądałaby dzisiaj, gdyby nie doszło do śmiertelnego wypadku.

Pewien artysta postanowił odpowiedzieć na to pytanie i przygotował grafikę, która wydaje się całkiem adekwatna

Za pomocą programu komputerowego modyfikował zdjęcie Diany, dzięki czemu możemy zobaczyć jak prezentuje się co 12 lat.

Myślicie, że tak faktycznie wyglądałaby Lady Di?

Może Cię zainteresować

zamknij