×

Te bliźniaki z pozoru są identyczne. Jednak drobna różnica sprawia, że są niezwykle wyjątkowi

Dwaj bracia, Kyle i Korey Soderman, urodzili się jako identyczne bliźniaki. Od urodzenia są łudząco podobni. Rozróżnia ich tylko tylko jeden szczegół.

Korey cierpi na chorobę Heinego-Medina. Kyle jest zupełnie zdrowy, a jego brat nie może chodzić ani mówić.

Jednak rodzice widzą, ile wsparcia Korey otrzymuje od brata i również zachęcają do aktywności, by obydwaj chłopcy cieszyli się życiem.

Dwaj bracia dorastają i między nimi rodzi się więź, jaka może powstać tylko pomiędzy bliźniakami.

Wydaje się, że niepełnosprawność jednego z braci jeszcze bardziej ich zbliża do siebie.

Chłopcy są nierozłączni. Kyle zawsze towarzyszy Koreyowi. Bracia znajdują wyjście z najtrudniejszej sytuacji i razem pokonują każdą przeszkodę, a to wzmacnia ich więź jeszcze bardziej.

Gdy zbliżał się ślub Kyle, brat był gotowy mu towarzyszyć również w tym ważnym dniu. Korey przygotował nawet mowę, którą wyrecytował za niego brat.

Gdy Korey skończył czytać, goście byli głęboko poruszeni. Jedni płakali, a na twarzach innych pojawił się ciepły uśmiech. Dla braci najważniejsze jest to, że są razem.

„Być może czasem stroję sobie żarty, Kyle jest wspaniałym bratem. Dba o mnie przez 24 lata. Troszczy się o mnie bardziej, niż o samego siebie. To właśnie dzięki niemu jestem z najwspanialszą dziewczyną na świecie. Kyle sprawia, że wszyscy czują się wyjątkowi. A teraz idź daj swojej żonie buziaka, przecież jesteś żonaty!”

Dla braci życie bez siebie jest nie do pomyślenia. Kyle zawsze jest, by wspierać brata i Korey, choć nie fizycznie, robi to samo. Wspaniała braterska miłość, która pokazuje, że nie zawsze liczy się wygląd zewnętrzny, a serce.

Polecane

Może Cię zainteresować