×

Wojewódzki na wczorajszej konferencji TVN nie zapomniał o Korze. Ludzie byli wzruszeni

Konferencje ramówkowe TVN to nic innego, jak imprezy, których celem jest przedstawienie ramówki stacji telewizyjnej, a przede wszystkim nowości, które czekają zasiadających przed telewizorami widzów. Tego typu wydarzenia mają miejsce dwa razy do roku i przyciągają do stolicy największe gwiazdy stacji telewizyjnej. Każda z nich ma swoje 5 minut na zwrócenie uwagi fotoreporterów. Oczywiście nie mogło zabraknąć wśród nich Kuby Wojewódzkiego, który jak zwykle zaprezentował się w wielkim stylu. Co takiego zrobił?

Wiosenna ramówka

Przypomnijmy, że podczas wiosennej ramówki, Wojewódzki wyszedł na scenę w obecności orkiestry dętej i dwóch hostess. Nie sposób było więc przegapić mocnego wyjście dziennikarza, który zwrócił na siebie uwagę wszystkich zgromadzonych. Nie inaczej było tym razem, choć prezentacja ramówki jesiennej miała już zupełnie inny klimat.

Jesienna ramówka: Kuba Wojewódzki uczcił pamięć o Korze

Podczas jesiennej ramówki Kuba postanowił nieco okroić skład wychodzących na scenę, jednak i tym razem emocji nie zabrakło. W końcu dziennikarz zawsze ma spektakularne wyjścia na imprezach ramówkowych. Wraz z nim wyszły dwie kobiety, a za oprawę muzyczną, przy której wychodzili, byli odpowiedzialni znani w Polsce wiolonczeliści, Cello Brothers. Grupa muzyków najpierw wykonała utwór z jego show, a następnie znany wszystkim utwór… Maanam „Krakowski spleen”. Wiele osób podkreślało, że od samego słuchania można było dostać dreszczy.

Przypomnijmy, że dzień wcześniej odbył się pogrzeb Kory. Kuba Wojewódzki również uczestniczył w ceremonii.

Wcześniej jednak w niezwykle wzruszającym wpisie, uczcił pamięć o piosenkarce.

Może Cię zainteresować