×

Roksana Węgiel planuje międzynarodową karierę. Zdradziła swój przyszły pseudonim

Wygląda na to, że Roksana Węgiel już planuje międzynarodową karierę. Ostatnio 14-latka wystąpiła w show Kuby Wojewódzkiego, gdzie zdradziła swój ewentualny, przyszły pseudonim. Przy okazji, młoda piosenkarka poduczyła „króla TVN” z języka angielskiego.

Roksana Węgiel wciąż rozwija karierę

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Utalentowana 14-latka szturmem zdobyła polską scenę muzyczną. Jej kariera nabrała rozpędu po wygranej w programie „The Voice Kids” emitowanego przez TVP, gdzie zachwyciła wszystkich swoim ogromnym talentem.

Roksana nie spoczęła na laurach i niedługo później udało się jej wygrać dziecięcą wersję Eurowizji. Od tego czasu nagrała już kilka teledysków. Z kolei w czerwcu tego roku premierę miał jej debiutancki album.

Roksana Węgiel planuje międzynarodową karierę

Ostatnio Roksana Węgiel wystąpiła w programie Kuby Wojewódzkiego. „Król TVN” słynie z ciętego języka i niejedna gwiazda stresuje się, zanim usiądzie na jego kanapie. Jednak musimy przyznać, że 14-latka poradziła sobie w talk-show lepiej niż większość celebrytów. Wojewódzki wyglądał na mocno zaskoczonego niektórymi słowami Roksany.

W programie pojawił się motyw ewentualnej zagranicznej kariery młodej piosenkarki, a co za tym idzie – międzynarodowego pseudonimu Roxie. Temat tłumaczenia nazwiska 14-latki zaczął Wojewódzki. Zrozumienie angielskiego słówka zajęło mu chwilę:

-To będzie po angielsku Roxie Carbon?

-Roxie Coal, nie Carbon. Coal.

-Jak? Roxie Kon? Jezu, 14-latka uczy mnie angielskiego. Jak to się piszę? Koal?

-Nie, Coal. C-o-a-l, to też jest węgiel. Carbon to węgiel i coal to węgiel

Kiedyś nie myślała o zostaniu piosenkarką – teraz Węgiel planuje międzynarodową karierę

Przy okazji wizyty u „króla TVN”, wokalistka zdradziła, że na początku wcale nie marzyła o zostaniu piosenkarką. W dzieciństwie chciała zostać tancerką, akrobatką, a przez chwilę nawet modelką. Myśl o śpiewaniu zrodziła się dopiero po obozie sportowym, na którym wzięła udział w karaoke.

Roksana Węgiel ma szansę na międzynarodową karierę

Młodzi artyści w Polsce nie mają łatwo i ze świecą szukać takich, którym udało się rozkręcić prawdziwą muzyczną karierę. Mamy nadzieję, że w przypadku Roksany będzie inaczej. Wydaje się, że jak na razie jest na jak najlepszej drodze do odnoszenia kolejnych sukcesów, być może także za granicą.

Niestety internauci często kierują pod adresem 14-latki słowa, które ciężko uznać za konstruktywną krytykę. Jednak wygląda na to, że Roksana Węgiel nie przejmuje się hejtem i skupia się na tym, co dla niej najważniejsze, czyli na muzyce.

Może Cię zainteresować

zamknij