×

Maciej Musiał uratował Kingę Dudę. Zachował się niczym rycerz na białym koniu

Młody aktor jest obecnie jedną z bardziej popularnych postaci show biznesu. Ostatnio Musiał gościł u Kuby Wojewódzkiego, gdzie opowiedział trochę o rozwoju swojej kariery. Pochwalił się także, że zdarzyło mu się uratować córkę prezydenta Andrzeja Dudy.

Świetlana przyszłość

Maciej Musiał największą popularność zdobył dzięki roli w serialu „Rodzinka.pl”. Wielu wątpiło w jego talent aktorski, ale ostatnio idzie mu naprawdę świetnie. Gra w spektaklu „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”, wystąpił w serialu Agnieszki Holland na Netflixie, a już za jakiś czas zobaczymy go w najnowszej wersji „Wiedźmina”.

Musiał u Wojewódzkiego

Jak to zwykle bywa w programie Kuby Wojewódzkiego, poruszone tematy nie ograniczały się tylko do kolejnych sukcesów zawodowych aktora. Prowadzący zapytał go wprost o zeszłoroczne plotki o jego związku z Kingą Dudą.

Aktor przyzna, że widywał się z córką prezydenta, ale tylko jako znajomy. Z Kingą Dudą poznali się na imprezie u wspólnego znajomego. Z dziewczyną podobno nie łączy go nic więcej niż przyjaźń, ale Musiał u Wojewódzkiego opowiedział o sytuacji, w której uratował Kingę.

kinga duda

Jak książę na białym koniu

Młody aktor opisał niebezpiecznie wyglądające zajście:

Kiedyś szliśmy razem bulwarami i uratowałem ją. Szło dwóch pijanych gości, którzy się przepychali. Nagle jeden drugiego odepchnął i ewidentnie tamten leciał na Kingę. Wtedy ja stanąłem mu na drodze i odepchnąłem go barkiem

Prowadzący oczywiście obrócił całą opowieść w żart. Kuba Wojewódzki stwierdził, że Maciej Musiał swoim zachowaniem „ocalił Polskę”. Postawa Maćka jest godna pochwały, bo rzeczywiście, sytuacja mogła skończyć się mało przyjemnie.

Myślicie, że naprawdę nic więcej nie łączy go z córką prezydenta?

Może Cię zainteresować

zamknij