×

Pogodzone Godlewskie odpowiedziały Wojewódzkiemu. „Chciałabym spotkać dzidzie piernika na żywo”

Jeszcze na początku roku Siostry Godlewskie mocno się pokłóciły. Przypomnijmy, że wyzywały się od najgorszych, sprzeczały o pieniądze i podejście do życia, a w konsekwencji ogłosiły nawet zakończenie wspólnej kariery. Ich „rozstanie” nie trwało jednak długo, bowiem okazuje się, że duet sióstr znów jest razem.

Godlewskie wracają, co oznajmiła Esmeralda

Po trzech tygodniach od kłótni, o której można przeczytać tutaj, Godlewskie wracają, o czym świadczy zdjęcie, a przede wszystkim wpis opublikowany na Instagramie przez Esmeraldę-Monikę. Na uroczej fotografii widzimy śpiącą Małgorzatę i synka.

Taka prawdziwa, taka spokojna, pogrążona w marzeniach, w snach… gdy zasypia i przestaje myśleć o całym otaczającym ją świecie. Nikt nie zna jej tak jak ja… kocham mocno Małgorzatę Godlewską! Siostry Godlewskie wracają! – czytamy pod zdjęciem

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Esmeralda? (@esmeralda_godlewska)

Nowy projekt sióstr

Wracają i to z przytupem, bowiem siostry ogłosiły już, że są w trakcie realizacji nowego projektu. Czym tym razem zaskoczą swoich fanów? Póki co nie wiadomo, choć najwierniejsi fani celebrytek mają już swoje podejrzenia. Ich zdaniem Godlewskie ze śpiewania przerzucą się na aktorstwo. Ciekawe, w jakich rolach więc je zobaczymy. Będziecie śledzić ich losy na ekranach?

Kuba Wojewódzki o Godlewskich

Choć konflikt sióstr Godlewskich się zakończył, wszystko wskazuje na to, że rozpoczął się kolejny. Tym razem w rolach głównych wystąpi Kuba Wojewódzki i wspomniane wcześniej celebrytki. Wszystko zaczęło się od słów Króla TVN, który w ostatnim programie podczas rozmowy z Katarzyną Warnke odniósł się do sióstr w następujący sposób:

Jedna nic nie umie, a druga się od niej uczy

To stwierdzenie nie umknęło uwadze sióstr, które wspólnymi siłami zaatakowały dziennikarza

Esmeralda odpowiedziała Kubie na swoim Instastories. Przyznała, że zachowanie króla TVN jest sztuczne.

Niby miły, niby elokwentny, starszy Pan, jednakże odnosząc się do sytuacji, która miała miejsce w jego ostatnim odcinku oraz komentarzu odnośnie Sióstr Godlewskich, chciałabym tylko napomknąć, że właśnie tacy, niby idealni, z wyreżyserowanym i gotowym tekstem czytanym z kartki, wyuczonym oczywiście odpowiednio wcześniej, aby nie popełnić gafy na wizji, która zresztą jest i tak montowana na tyle, aby nasz bananowy dziadek wyszedł w jak najlepszym świetle, mają w realnym życiu bardzo trudne relacje sami ze sobą, pustkę w duszy i sercu… Chcąc wypełnić ją coraz to młodszymi partnerkami niestety nie doprowadzi to do poprawienia się relacji z własnym JA. Chciałabym spotkać dzidzie piernika na żywo, bez kamer, świateł fleszy i powiedzieć mu to prosto w twarz

Esmeralda Godlewska/Instagram

Do wypowiedzi Esmeraldy swoje pięć groszy dodała Małgosia, która przyznała, że z chęcią zajmie miejsce Wojewódzkiego, kiedy przyjdzie na to czas.

Kochani, w kontekście wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego naprawdę nic się nie stało☺️Kuba jest jedną z najbarwniejszych postaci naszego rynku medialnego. Uwielbiam go za jego piękny, nastoletni umysł zamknięty w ciele 60-latka. Za parę lat gdy już będzie potrzebował pomocy, przyjdę, zrobię mu lewatywkę (wiem, że lubi) i spokojnie zajmę jego miejsce

Instagram/Małgorzata Godlewska

Król TVN do tych zarzutów póki co się jeszcze nie odniósł. Myślicie, że wkrótce im odpowie?

Polecane

Może Cię zainteresować