×

Kto wystąpi podczas „Sylwestra Marzeń”? TVP ujawniło pierwsze gwiazdy

Kto wystąpi podczas „Sylwestra Marzeń”? TVP zdecydowało się odkryć pierwsze karty. Ale zaskoczenia raczej nie będzie. Nie zabraknie ulubieńca Jacka Kurskiego, prezesa zarządu Telewizji Polskiej.

Impreza mimo pandemii

Gdy komercyjne stacje zdecydowały, że hucznej imprezy sylwestrowej nie urządzą ze względu na pandemię koronawirusa, niezrażony prezes TVP Jacek Kurski zaprasza na „najlepsze show„.

Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś Sylwester w tym roku będzie. A że Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show

– podkreślał Jacek Kurski w wypowiedzi dla Jastrząb Post.

Ta decyzja była sporym zaskoczeniem, bo jak zorganizować show, przestrzegając jednocześnie rządowych restrykcji? TVP2 zamierza udowodnić, że można to zrobić. Jacek Kurski potwierdza, że tegoroczny Sylwester Marzeń odbędzie się zgodnie z planem i zapewnia, że impreza odbędzie się z „zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa”.

Na scenę pod Tatrami nie ma jednak co liczyć. Zrezygnowano również z pomysłu organizacji imprezy na Stadionie Narodowym (przypomnijmy: urządzono tam szpital tymczasowy). Koncerty na żywo będą transmitowane… ze studia.

Kto wystąpi podczas „Sylwestra Marzeń”?

Kto spodziewa się niespodzianki, ten się rozczaruje. TVP odkrywa pierwsze karty i zdradza, które gwiazdy usłyszymy podczas Sylwestra Marzeń 2020. Znając zamiłowanie Telewizji Publicznej do disco-polo, można się było tego spodziewać.

Sylwester „w rytmie disco” zobowiązuje. Dlatego na scenie z pewnością zobaczymy ulubieńca TVP – Zenka Martyniuka i zespół Akcent. Ale czy ktoś w to wątpił?

Wśród pierwszych zaproszonych przez TVP gwiazd pojawiła się również CLEO i Marcin Miller z zespołu BOYS.

Sylwester Marzeń z Dwójką w rytmie disco zostanie zorganizowany w trosce o zdrowie artystów i organizatorów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

W tym trudnym czasie pandemii chcemy dać Widzom radość, ale również wytchnienie i przekazać pozytywną energię. Zachęcamy Was do pozostania w domach i zapraszamy do wspólnej, bezpiecznej zabawy przed telewizorami z TVP2

– czytamy w komunikacie na Facebooku.

Już wkrótce dowiemy się, kto dołączy do CLEO, Millera i Martyniuka.

Warto dodać, że Polsat ostatecznie zdecydował się urządzić konkurencyjny koncert. Sylwestrowa Moc Przebojów będzie nagrywana w dwóch studiach jednocześnie.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować