×

Księżna Diana miała córkę? Podobno urodziła się jeszcze w 1982 roku

Choć od śmierci pięknej księżnej Diany minęło już ponad 23 lata, jej historia wciąż jest pełna tajemnic. Jedną z największych jest „plotka”, która jakiś czas temu pojawiła się w tabloidach na całym świecie. Otóż, mówi się, że piękna księżna została matką dziewczynki o imieniu Sarah, w wieku zaledwie 19 lat. Rodzina królewska zrobiła jednak wszystko, aby ukryć ją przed opinią publiczną. W tym celu miała wysłać ją do USA, aby nikt dowiedział się o jej istnieniu.

Jak donoszą źródła, Sarah przyszła na świat przed 1982 rokiem, czyli jest starsza od księcia Williama!

Diana i Karol brali udział w badaniach płodności, które nakazała im zrobić królowa Elżbieta II. To wtedy jeden z lekarzy miał zatrzymać dla siebie jedno z zapłodnionych jajeczek. Sarah przyszła więc na świat dzięki metodzie in vitro, a co za tym idzie nigdy nie było jej dane poznać biologicznych rodziców. Kiedy tylko zaczęła ich szukać, młoda jeszcze wtedy dziewczyna miała otrzymywać listy z pogróżkami, po których została zmuszona do zamieszkania w Stanach Zjednoczonych.

Księżna Diana miała córkę
Instagram

Spotkanie, o którym się nie mówi

Jak donosi Globe, córka Diany miała spotkać się z księżną Meghan, podczas podróży do Nowej Zelandii. Portal podaje, że choć spotkanie było krótkie, bardzo dobrze się dogadywały. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że Sarah ostrzegła Meghan, aby nie ufała Karolowi.

Podobną informacje miała przekazać księżnej Kate tuż po jej ślubie. Księżna Sussex spędziła tam tylko krótką chwilę, ponieważ pojawiły się obawy, że ktoś zauważy jej nieobecność, co wzbudziłoby ciekawość świata zewnętrznego.

Księżna Diana miała córkę
Instagram

Czy kiedykolwiek zobaczymy, jak wygląda Sarah? A może to tylko plotki i w rzeczywistości nie istnieje? Jak myślicie?

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij