×

Krzysztof Piątek wziął ślub! Pochwalił się w sieci tylko jednym zdjęciem z uroczystości

Krzysztof Piątek wziął ślub! Napastnik reprezentacji Polski i zawodnik AC Milan, o którym w ostatnim czasie było wyjątkowo głośno, pochwalił się tą radosną nowiną na swoim Instagramie. Gratulacjom ze strony fanów, zarówno polskich jak i włoskich, nie ma końca.

Krzysztof Piątek wziął ślub

Teraz już wiadomo, dlaczego zawodnik AC Milan nie stawił się na sobotnim treningu kadry przed zbliżającym się wielkimi krokami meczem eliminacyjnym do Mistrzostw Europy z Macedonią Północną i Izraelem. Mimo nieobecności piłkarza, z pewnością nikt nie będzie miał mu tego za złe, bowiem zawodnik miał ku temu wyjątkowo ważny powód. W końcu chodziło o jego ślub!

Krzysztof Piątek wziął ślub

Instagram

To był piękny ślub w gronie najbliższych

Ślub i wesele Krzysztofa Piątka było bez wątpienia iście bajeczne. Wystarczy spojrzeć na miejsce, w którym młoda para powiedziała sobie „tak”, a następnie rozpoczęła huczną zabawę. Para pobrała się i bawiła w przepięknym zamku Joannitów w Łagowie, nieopodal Świebodzina w woj. lubuskim. Niesamowita, stojąca na wzgórzu budowla, która tego dnia była udekorowana białymi kwiatami, jest otoczona zabytkowym parkiem z licznymi pomnikami przyrody. W ceremonii, która odbyła się w minioną sobotę około godziny 17.00, uczestniczyło blisko 70 gości.

Ślub był skromny. Nie było łez wzruszenia, pan młody wydawał się być lekko zawstydzony. Krzysztof Piątek miał na sobie granatowy garnitur, a panna młoda skromną zwiewną białą suknię odcinaną pod biustem i luźno puszczoną z rozporkiem na nodze – mówi informator Faktu

 Następnego dnia około godziny 12.00 rozpoczęły się poprawiny.

Ślub z dala od mediów

Para bardzo dbała o to, aby informacja o ślubie i przyjęciu nie wyciekła do sieci jeszcze tego samego dnia. W tym celu Pracownicy obsługi obiektu w Łagowie zostali zobowiązani do oddania telefonów komórkowych i wszelkich sprzętów umożliwiających rejestrację dźwięku lub obrazu w depozyt. Dodatkowo ochroniarze pilnowali, by goście nie robili zdjęć

Orszak przechodził z zamku do kościoła tak, by nikt niczego nie widział. Pan młody nawet obiegł kościół, żeby pozostać niezauważonym – mówi mieszkaniec okolic

Zdjęcie, które mówi wszystko

Krzysztof Piątek dopiero w niedzielę pochwalił się radosną nowiną. Zawodnik AC Milan opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zakochani pokazali ślubne obrączki. W opisie do zdjęcia czytamy „Mr. & Mrs. Piątek”. No cóż, ten komentarz mówi wszystko.

Kim jest wybranka Krzysztofa Piątka?

To pytanie, które z pewnością zadaje sobie wielu fanów piłki nożnej. Napastnik reprezentacji Polski ożenił się z cztery lata starszą Pauliną Procyk, z którą spotyka się od 6 lat, a więc z czasów, kiedy „Il Pistolero” (taką ksywkę nadali mu koledzy z drużyny) grał jeszcze w Zagłębiu Lubin. Wybranka piłkarza jest z wykształcenia prawniczką i interesuje się modą. Wiadomo również, że to ona namówiła Krzysztofa do zrobienia prawa jazdy i nauki języka angielskiego, sugerując, że może trafić do zagranicznego klubu. Dziś już wiadomo, że miała racje.

Warto zaznaczyć, że w miniony weekend stan cywilny zmienił także 30-letni zawodnik Lokomotiwu Moskwa, Maciej Rybus. Piłkarz po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu z Laną, matką swojego synka.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Może Cię zainteresować

zamknij