×

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ostrzega przed wybuchem III Wojny Światowej. Podaje konkretną datę

Krzysztof Jackowski znany jest całej Polsce jako naczelny jasnowidz. Niejednokrotnie nawet Policja zwracała się do niego, gdy nie radziła sobie z trudnymi sprawami, gdzie trzeba było odnaleźć zaginione osoby. On sam o sobie mówi, że widzi więcej niż zwykły człowiek.

Tym razem w nagraniu zwraca się do każdego z nas. Daje do zrozumienia, że w jego odczuciu konflikt z Syrią może doprowadzić do III Wojny Światowej i może się do wydarzyć w ciągu najbliższych tygodni.

Jest się czego bać?

Podkreśla, że nie chce nikogo straszyć, ani demonizować, ale obserwując to, co się dzieje, widzi, że nie prowadzi to do niczego dobrego. Obawia się, że to zalążek wojny i eskalacja przemocy w najczystszej postaci.

Chodzi za mną przeczucie dziwne, że na przełomie kwietnia i maja, że na świecie – niekoniecznie w Polsce, może zacząć się źle dziać, w sensie poważnym już. Niepokoje, które już są, to każdy widzi. Mało jest w naszych mediach informacji o tym, co się dzieje na Bliskim Wschodzie. Uważam, że celowo, a to jest zalążek III Wojny Światowej. Od dawna mówiłem, że 2018 rok jest eskalacją przemocy. Nie ulega wątpliwości, że w wojnie w Syrii po jednej stronie stoi Rosja, a po drugiej stronie NATO. Nieporozumienie dwóch największych mocarstw, dwóch sił.

Wojna w Syrii to ogromna tragedia, ale czy myślicie, że może dojść do III Wojny Światowej? Więcej w filmie nagranym przez jasnowidza

Może Cię zainteresować

zamknij