×

Krzysztof Jackowski przestrzega przed kredytami. „Nie ufajmy nikomu”

Krzysztof Jackowski przestrzega przed kredytami. Jasnowidz z Człuchowa zaapelował do Polaków, aby nie podejmowali pochopnych decyzji. W swojej audycji tłumaczył, że branie pożyczek może mieć w przyszłości fatalne skutki.

„Kaganiec na szyi”

Jasnowidz Jackowski zazwyczaj prowadzi swoje audycje w pojedynkę. Specjalista od przyszłości pochyla się dosłownie nad wszelkimi tematami. Przepowiada Polakom, co nastąpi w świecie polityki, jaka pogoda nas czeka, a nawet jakie wyniki odniosą sportowcy. Krzysztof Jackowski stara się dostosować do potrzeb widzów i dlatego porusza w swoich programach tematy, które cieszą się największym zainteresowaniem.

W ostatnim czasie sporo mówi się o szalejącej inflacji. Dramatyczny wzrost cen i perspektywa dalszego utrzymania się takiego trendu powoduje, że stopy procentowe kredytów stają się bardzo niskie. Wiele osób daje się skusić na taką ofertę, nie zdając sobie sprawy, że w przyszłości oprocentowanie może drastycznie wzrosnąć, doprowadzając ich do ruiny.

Widząc jak wielka jest nieświadomość ludzi w tym temacie, Krzysztof Jackowski zaprosił do rozmowy Krzysztofa Woźniaka, aby ten rozwiał wątpliwości Polaków związane z kredytami. Autor youtubowego kanału „wideoprezentacje” tłumaczył dokładnie, jakie zagrożenia czyhają na ludzi w związku z pożyczaniem pieniędzy od banków. Najciekawsze jak zawsze były jednak przepowiednie jasnowidza Jackowskiego, który kategorycznie odradzał branie pożyczek.

Nie ufajmy nikomu. Ufajmy sobie. Jeżeli ktoś do nas zadzwoni z jakąś świetną oferta, nie ufajmy tym ludziom. Moja rada jest taka – w czasach niepewnych, w czasach gotowanej zupy, że nie wiemy, co z niej wyniknie, unikajmy kredytów. (…) Niemożliwe, aby dowiedzieć się, co wydarzy się w przyszłości. Nie wolno w takich czasach uwiązywać sobie kagańca na szyi. Wydaje się tylko te pieniądze, które się ma.

Krzysztof Jackowski przestrzega przed kredytami

W opinii jasnowidza Jackowskiego, istnieją tylko dwie sytuacje, w których powinno się brać kredyt. W przeciwnym razie pożyczanie pieniędzy jest zbyt ryzykowne.

Człowiek powinien pożyczać pieniądze tylko wtedy, kiedy ma kapitał i brakuje mu do czegoś, co mu przyniesie zysk, bo ma pewny biznes. W drugim wypadku, jeśli nie ma się co zjeść, ma się dołek i wtedy nieodzownie trzeba zasilić się kredytem.

Krzysztof Jackowski zaapelował do swoich widzów o czujność. Przypominał, że istnieje masa oszustów, którzy czyhają na to, aby zarobić na naiwności innych.

Nie ufajmy nikomu. Ufajmy sobie. Jeżeli ktoś do nas zadzwoni z jakąś świetną oferta, nie ufajmy tym ludziom.

Słowa jasnowidza wydają się bardzo rozsądne tym bardziej, że w przeszłości mieliśmy już okazję przekonać się, jak wielkie zagrożenia wiążą się z zaciąganiem kredytów. Sprytni Polacy, którzy liczyli na to, że na skróty osiągną swój cel, brali tanie kredyty w frankach szwajcarskich. Późniejszy wzrost kursu okazał się dla nich zabójczy i dlatego szukali pomocy państwa. Pamiętajmy jednak, że ta sytuacja może się już nie powtórzyć i rządzący nie zawsze będą tak hojni.

Fotografie: Facebook, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij