×

Krzysztof Ibisz znowu jest widywany z byłą żoną. Będzie to wielki powrót dawnej miłości?!

Jest uważany za jednego z najpopularniejszych prowadzących w kraju. Krzysztof Ibisz to znana twarz Polsatu, niegdyś lubiany prowadzący „Baru”, „Awantury o kasę” i „Gry w ciemno”, a obecnie „Tańca z gwiazdami”. Choć na brak propozycji zawodowych nie morze narzekać, w życiu prywatnym Ibisz nie ma już takiego szczęścia… Czy to się teraz zmieni?

Ostatnio Krzysztof jest często spotykany w towarzystwie jednej z byłych żon! Rozbudziło to plotki o ich powrocie… ile jest w tym prawdy?

Kobiety Krzysztofa

Mówią, że kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma w miłości.

O Krzysztofie można powiedzieć, że ma szczęście do gier, a na pewno do prowadzenia gier, co z sukcesem robi w Polsacie od 20 lat. Jednak jeśli chodzi o szczęście w miłości, sprawy się komplikują.

Pierwszą żoną Krzysztofa była Anna Zajdler – piękna readaktor naczelna Gali, pracowała również dla InStyle, Joy i Shape.

Para pobrała się w 1998 roku, a ślub był transmitowany na żywo w telewizji! Było to chyba pierwsze wydarzenie tego typu.

Mimo tego, że zapowiadało się pięknie, małżeństwo rozpadło się już po 6 latach. Okoliczności rozstania były dość burzliwe: z Anną Zajdler Ibisz kłócił się o wysokość alimentów, które prezenter miał płacić na syna – Maksymiliana. Dziś Maksymilian ma już 20 lat.

Zaraz po rozwodzie, Ibisz związał się z kolejną Anną, tym razem Anną Nowak – prezenterką telewizyjną, znaną głównie z roli prowadzącej w programie Pani Gadżet.

To małżeństwo trwało jeszcze krócej – od 2005 do 2009 roku. Krzysztofowi i Annie również urodził się syn – Vincent.

I tu historia znów się powtórzyła – przez jakiś czas para spotykała się głównie w sądzie, gdzie ustalała wysokość alimentów. Zresztą już wcześniej Anna Nowak-Ibisz wspominała w mediach, że nie chciała brać ślubu, namówił ją do tego Krzysztof.

Potem prezenter i zawodowo, i prywatnie, był związany z Pauliną Piosik, ale para rozstała się mimo zaręczyn.

Do marca tego roku Ibisz związany był z Patrycją Madejską. Para nie wzięła ślubu. To dzięki Patrycji Krzysztof zdecydowanie mniej udzielał się w mediach i mało mówił na temat swojego związku. Rozstali się po 7 latach.

Obok związków, komentowało się również nowy wygląd Ibisza, który napisał książkę Jak dobrze wyglądać po 40-tce. Przy tym, w wyglądzie prezentera faktycznie zaszły spore zmiany.

Powrót do przeszłości?

W lutym ubiegłego roku zmarł tata Krzysztofa Ibisza. To wydarzenie mocno wpłynęło na życia prezentera. Mówi się również, że ponownie zbliżyło go do swojej drugiej żony, od której otrzymał duże wsparcie.

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz dogadują się już zdecydowanie lepiej niż w przeszłości. Pokazują się razem publicznie, wychodzą na wspólne obiady.

Po tym, jak media donosiły o kłótniach byłych małżonków, szybko zaczęły się spekulacje, czy ocieplenie wzajemnych kontaktów może oznaczać coś więcej.


Plotki postanowił zdementować główny zainteresowany.

Jedyne co się za tym kryje to przyjaźń, zdrowy rozsądek i wielka miłość do wspólnego dziecka. Nie jesteśmy parą, ale możemy na siebie liczyć .

Ibisz twierdzi, że jego relacje z Anną Nowak-Ibisz są oparte na wzajemnej przyjaźni, szacunku i zaufaniu potrzebnym do tego, by wspólnie wychowywać 13-letniego syna, Vincenta.

Jeśli to prawda, trzeba przyznać, że to postawa godna podziwu, a Ibisz udowadnia, że można świetnie dogadywać się nawet po rozwodzie, bo dobro dziecka jest najważniejsze.

Źródła: www.fakt.pl, pikio.pl, lelum.pl, youtube.com
Fotografie: Instagram.com, YouTube.com

Polecane

Może Cię zainteresować