×

Krystyna z „Rolnik szuka żony” bierze ślub z kobietą! Schudła 13 kg i prezentuje się rewelacyjnie

Krystyna brała udział w 2 edycji popularnego programu „Rolnik szuka żony„.  Jej związek z Kubą z programu nie przetrwał. Dziś jest szczęśliwie zakochana i bierze ślub z… Agnieszką!

Krystyna z „Rolnika” bierze ślub

Uczestniczka cieszącego się świetną oglądalnością programu wreszcie odnalazła prawdziwą miłość i jest u jej boku szczęśliwa. Wybranka Krysi ma na imię Agnieszka.  Dziewczyny już niedługo chcą powiedzieć sobie sakramentalne „tak”.  Wybrały już nawet datę 20.02.2020.

Obie od dłuższego czasu przygotowują się do tego dnia. Jak większość panien młodych postanowiły przejść na dietę. Rezultaty, które osiągnęły dzięki niej, są imponujące. Krystyna wygląda zjawiskowo i nie kryje się ze swoim perfekcyjnym wyglądem.

Stosowaną przez siebie dietę bardzo poleca. Zamierza nawet napisać o niej książkę:

Jestem w ketozie od maja 2019. Wiele osób nazywa to dietą, ale ja uważam, że jest to styl życia. Pracuję też nad przepisami i nie wykluczone, że w przyszłości wydam książkę. Moja narzeczona również schudła, tylko że 16 kg i waży dziś 56 kg.

Nowy wygląd Krysi

Chociaż Krystyna nie znalazła upragnionej miłości w programie, nie przestała szukać. Swoją wybrankę poznała w 2016 roku w Walentynki. Ku zdziwieniu wielu była to kobieta.

Panie świetnie się rozumieją i postanowiły nawet wystąpić w biegu walentynkowym. Niestety, okazało się, że organizator nie przewidział udziału par jednopłciowych. Dziewczyny były zbulwersowane podejściem do nich jako pary. Krystyna ogłosiła, że tak tego nie zostawią:

Dla mnie sprawa jest jasna i nie ulega wątpliwości, iż wymaga ona zgłoszenia do Rzecznika

Oglądaliście Krysie w programie? Co sądzicie o jej związku?

 

 

 

Źródła: www.pudelek.pl, www.instagram.com, party.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij