×

Wyrzucił królika przez balkon. Jego zwłoki znalazła bawiąca się na dworzu dziewczynka

Do dość nietypowej interwencji doszło w miniony czwartek około godziny 15 na jednym z osiedli w Ostródzie. Bawiące się dziecko przebiegło przez całe podwórko i krzyczało „mamo, ktoś wyrzucił królika z balkonu”. Choć wydawać by się mogło, że dziewczynce coś się przewidziało, a jej słowa nie mają nic wspólnego z prawdą, to, co ukazało się oczom kobiety chwilę później, przyprawia o mdłości.

Śmierć królika

Na zewnątrz faktycznie leżał królik. Kiedy kobieta wyszła z domu, aby sprawdzić, co zobaczyło jej dziecko, zwierzak wziął jeszcze ostatni oddech, oddał mocz i umarł.

Reakcja pary, która pozbyła się zwierzaka

Dziewczynka dodała, że zobaczyła rękę z balkonu z drugiego piętra, a chwilę później królik uderzył o ziemię. Podobno kiedy zwyrodnialec zobaczył królika skomentował krótko całą sytuację słowami „o kurcze, spadł”. Reakcja jego partnerki nie była inna. Kiedy usłyszała, że została wezwana policja, zapytała „po co” i dodała, że „to tylko pie*dolony królik”.

Sekcja. Prawdopodobnie życie królika było pasmem bólu i cierpienia

Zwłoki królika zostały przewiezione do Katedry na sekcję. Jest duże prawdopodobieństwo, że jego życie było pasmem bólu i licznych obrażeń, które niejednokrotnie zadawali mu jego właściciele. Póki co nie wiadomo, jakie konsekwencje za swój czyn poniesie sprawca.

Może Cię zainteresować

zamknij