×

Kręcone rzęsy nowym hitem w kosmetyce? Trwała ondulacja już nie tylko na głowie

No dobra, wydaję mi się, że niewiele rzeczy może mnie zaskoczyć, ale akurat ten trend (jeśli w ogóle go tak można nazwać) jest dla mnie tak kosmiczny, że nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że ktoś chciałby się na to świadomie zdecydować. Kręcone rzęsy to coś nowego w świecie kreowania wizerunku przez internetowe blogerki. Same przyznacie, że to trochę abstrakcja – nawet jeśli któraś z Was jest śmiała i nie boi się eksperymentować. Ale do meritum, bo na pewno każda jest ciekawa, jak coś takiego wygląda!

Kręcone rzęsy – nowy hit, a może kit? Czy taki trend mógłby przyjąć się wśród kobiet na świecie?

Wyobrażacie sobie, żeby funkcjonować z takimi rzęsami na co dzień?! A pomyślcie, jakby takie rzęsy połączyć z mocno wyrysowanymi brwiami – to byłoby dopiero coś ?? Od kogo to wszystko się zaczęło?

kręcone rzęsy
Instagram

Wydaje się, że za kręcone rzęsy odpowiada Sofie Petersen, która najprawdopodobniej zrobiła taki zabieg totalnie dla zabawy

No, ale niestety – jak to bywa w sieci, znalazły się osoby, które potraktowały ten trend bardzo „na poważnie” i uznały, że muszą koniecznie zacząć ją naśladować.

dziwne rzęsy
Instagram

Oczywiście ciężko uzyskać efekt „trwałej” na rzęsach, dlatego też do tego celu wykorzystuje się materiały syntetyczne

To, co Sofie zrobiła dla śmiechu, dla niektórych kobiet stało się nowym objawieniem w kosmetyce i ozdabianiu rzęs. Padły nawet słowa, że blogerka jest wizjonerką, która przeciera szlaki.

kręcone rzęsy
Instagram

A może Sofie jednak potrafi wyprzedać trendy i kręcone rzęsy za niedługo będą czymś normalnym?!

Może Cię zainteresować

zamknij