×

Krawczyk unika płacenia alimentów. Uważa, że kwota jest zdecydowanie za wysoka

36-letni Mikołaj Krawczyk to aktor, który zyskał na popularności dzięki serialowi „Pierwsza miłość”. Wraz z Anną Zając, 35-letnią aktorką, która swego czasu grała ukochaną serialowego Pawła, tworzył, wydawać by się mogło, idealny związek. Jakiś czas temu ich drogi się jednak rozeszły. Dzisiaj Aneta samotnie wychowuje dwójkę bliźniaków, 6-letniego Roberta i Michała.

Ostatnio głośno się zrobiło na temat alimentów w wysokości 3 tysięcy złotych na obu chłopców, które miał płacić aktorce Mikołaj. Miał, ponieważ niemal całkowicie zaprzestał wypłacania jej należności – wysyła tylko znikomą część tej kwoty. Sprawą zajął się już komornik.

Aktor nie przystał na polubowne załatwienie sprawy. Jak donoszą źródła, jeśli Mikołaj nie ureguluje należności, jego konto może zostać zajęte.

Czy Krawczyk ma problemy finansowe?

Mikołaj aktualnie gra w „Przyjaciółkach”, „Pensjonacie nad Rozlewiskiem” i teatrze. Nie powinien więc narzekać na problemy finansowe. Wiele wskazuje na to, że najzwyczajniej w świecie uznał, iż kwota, którą przeznaczał na chłopców, jest za wysoka, dlatego sam postanowił ją zaniżyć.

Może Cię zainteresować

zamknij