×

Kobieta mieszka w tym małym, kolorowym domku. Jego wnętrze stanowi ogromną niespodziankę!

Zobacz genialny wiktoriański domek „Ravenlore”, który z pewnością Cię zachwyci! Ten nietypowy projekt wykonał Jim Wilkins z Tiny Green Cabins. Budynek na kółkach ma zaledwie 16 m² i waży ponad 600 kg.

Ponieważ nowy dom Nicki Jo Davis został zbudowany ponad kołami, zyskała więcej przestrzeni wewnątrz, jednak całość jest też znacznie cięższa. Ale Nicki świetnie sobie z tym radzi, w końcu jest strażakiem.

Ten wyjątkowy domek został wyposażony w system zasilania słonecznego, ukryty schowek w podłodze, przestrzeń na biurko i dobrze oświetloną kuchnię.

„Kiedy zobaczyłam konstrukcję z wykończeniami w kształcie piernika, wiedziałam, że musiał być to fioletowy, różowy, niebieski i zielony kolor” – mówi Nicki. „Uwielbiam, że to jest całkowicie niedorzeczne. To sprawia, że ​​jestem bardzo zadowolona.”

Nicki Jo Davis jest strażakiem, który chce uprościć swoje życie. Dostała dokładnie to, czego chciała w dodatku z małym, kolorowym domkiem na kółkach.

niesamowity-dom1

Kobieta upiększała wnętrze swojego gniazdka przez cały rok. Efekty jej prac są zdumiewające!

niesamowity-dom2

„Uważam, że życie w takim miejscu jest identyczne, jak codzienność w każdym innym domu” – zdradziła Tiny House Giant Journey, Nicki. „Przebywając w domu, wykonuję te same czynności co inni, ale oczywiście to fantastyczne uczucie mając niewiele do czyszczenia i naprawy!”

niesamowity-dom3

Kto nie chciałby spędzić długich zimowych wieczorów w tak przytulnym miejscu?

niesamowity-dom4

Sytuacja z toaletą okazała się dla Nicki najtrudniejszą kwestią, ale po analizie „za i przeciw” zdecydowała się na toaletę kompostującą.

niesamowity-dom5

Kobieta mieszka obecnie w gospodarstwie ekologicznym Green Bridge Farm, który znajduje się 30 minut od Savannah w stanie Georgia.

niesamowity-dom6

Chciałbyś zamieszkać w takim miejscu? Jeśli tak, podziel się tym wpisem!

Może Cię zainteresować

zamknij