×

Klient Lidla z koronawirusem! Sanepid szuka osób, które robiły tam zakupy

Klient Lidla z koronawirusem! Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny poszukuje osób, które w Wielką Sobotę robiły zakupy w jednym ze sklepów Lidla. Prosi o kontakt telefoniczny.

Klient Lidla z koronawirusem

Jak informuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, w powiecie wyszkowskim potwierdzono kolejny przypadek zakażenia COVID-19. Osoba ta najprawdopodobniej została zakażona podczas wizyty w jednym z warszawskich szpitali. 

Na portalu tubawyszkowa.pl możemy przeczytać:

W trakcie wywiadu epidemiologicznego Sanepid ustalił, że osoba ta w Wielką Sobotę, 11 kwietnia, robiła zakupy w sklepie Lidl w Wyszkowie.

Sanepid poszukuje osób, które robiły zakupy w Lidlu

Portal tubawyszkowa.pl poinformował, że 10 osób zostało objętych kwarantanną. Byli to pracownicy sklepu, którzy pracowali wtedy na zmianie.

Sanepid prosi o pilny kontakt wszystkie osoby, które 11 kwietnia robiły zakupy w sklepie sieci Lidl w Wyszkowie.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wyszkowie prosi o telefoniczne zgłaszanie się osób, które 11 kwietnia 2020r. (Wielka Sobota) w godz. 11.30 – 13.30 robiły zakupy w sklepie Lidl w Wyszkowie ul. Świętojańska 54a. Wśród klientów była osoba, u której potwierdzono obecność koronawirusa.

Klienci sklepu powinni kontaktować się z sanepidem telefonicznie. Dyżur pełniony jest pod numerami: 29-742-32-45, 29-742-32-54 oraz 510-208-072.

Według informacji portalu, Lidl w Wyszkowie został poddany dezynfekcji i wrócił do funkcjonowania.

Koronawirus w Polsce

Na ten moment, liczba zakażonych koronawirusem na terenie naszego kraju wynosi 9082 osób. Zmarło 350 pacjentów z Covidem-19.

Według Ministerstwa Zdrowia w ciągu najbliższych dni oczekuje się najwyższego szczytu zachorowań.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, www.se.pl
Fotografie: Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować