×

Kinga Duda zostanie prezydentem? Zaskakująca przepowiednia wróżki Cesarii

Ostatnio córka pary prezydenckiej ponownie jest w centrum zainteresowania mediów. A to za sprawą nowej pracy, która sprawiła, że Kinga znalazła się w ogniu krytyki. Jednak wróżka Cesaria, której przepowiednie możemy przeczytać na portalu Super Express, twierdzi, że córka prezydenta ma przed sobą świetlaną przyszłość. Czy Kinga Duda zostanie prezydentem?

„Polska Ivanka Trump”

Gdy Kinga zdecydowała się na powrót do kraju po stażu, który odbyła w Wielkiej Brytanii, wielu zastanawiało się nad tym, czym teraz będzie się zajmować córka prezydenckiej pary. Ale takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. Nowa praca Kingi Dudy wzbudziła spore kontrowersje.

W sierpniu 25-latka została doradcą społecznym swojego ojca. Nic dziwnego, że młodą kobietę natychmiast okrzyknięto „polską Ivanką Trump”.

Kinga Duda w roli doradcy sprawdzi się doskonale. Jest osobą pomysłową i kreatywną, co przejawiać się będzie w formie nietuzinkowych i mało oczywistych rozwiązań

— twierdzi wróżka Cesaria.

I w tej opinii jest mocno odosobniona, ponieważ wiele osób, również publicznych, bardzo krytykuje wybór córki prezydenta na doradcę społecznego. Główne zarzuty to oczywiście zbyt młody wiek, brak kompetencji i otrzymanie posady wyłącznie ze względu na „bycie córką”.

Warto jednak dodać, że „społeczny” doradca oznacza brak wynagrodzenia za pracę. Mimo to, udowodnienie sceptykom, że się pomylili w ocenie 25-latki, będzie nie lada wyzwaniem. Czy Kindze uda się mu sprostać?

Kinga Duda zostanie prezydentem?

Zdaniem wróżki Cesarii, córka prezydenta będzie się świetnie wywiązywać ze swoich obowiązków. Co więcej, będzie także działać na szerszym polu, m.in. angażując się w akcje charytatywne. Właśnie to ma przysporzyć Kindze wielu zwolenników. Według wróżki, tak wielu, że Kinga ma szanse, by w przyszłości… zastąpić ojca i piastować najwyższy urząd w kraju!

Znaczna część Polaków będzie chciała, aby kandydowała w kolejnych wyborach na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Niestety sama może nie odczuwać potrzeby zajmowania urzędu prezydenta RP, a chcieć być bliżej ludzi

— twierdzi wróżka Cesaria.

Mimo młodego wieku, Kinga ma doświadczenie zawodowe w krajowych oraz międzynarodowych kancelariach prawnych, a nawet Parlamencie Europejskim. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego i studiów podyplomowych z zakresu prawa amerykańskiego na CUA Columbus School of Law w Waszyngtonie. Czy to możliwe, by chciała poważnie zająć się polityką?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij