×

Kinga Duda rozstała się z chłopakiem! A wszyscy liczyli na ich ślub

Jeszcze niedawno portale plotkarskie rozpisywały się na temat gorącego uczucia, które połączyło córkę prezydenta i tajemniczego studenta medycyny z Krakowa. Jednak wszystko wskazuje na to, że doniesienia o ślubie były mocno na wyrost. Kinga Duda rozstała się z chłopakiem.

„Ma chłopaka, jest z nim szczęśliwa”

Dużo się mówi na temat kariery Kingi Dudy i jej dotychczasowych osiągnięć. A tych, chociaż córka prezydenta ma dopiero 26 lat, nie brakuje. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim, Kinga Duda pracowała w jednej z najlepszych warszawskich kancelarii. Następnie wyjechała na staż do Londynu. Tam doskonaliła swoją wiedzę w kancelarii WilmerHale.

Po pół roku Kinga wróciła do Polski, ale nie oznacza to, że zrezygnowała ze swoich planów i ambicji zawodowych. Przez kilka miesięcy pracowała jako doradca społeczny w kancelarii ojca. Gdy zrezygnowała, Błażej Spychalski, rzecznik Andrzeja Dudy wyjaśnił, że „ma to związek z nowym etapem życia zawodowego córki prezydenta”. Plotki o tym, że chodzi o sprawy prywatne, przybrały na sile.

Ambitna dziewczyna powinna mieć równie ambitnego partnera u boku. Przez jakiś czas był nim student medycyny Bartłomiej Staszczak – syn dyrektorki jednego z krakowskich szpitali. Informacje o związku córki potwierdził prezydent Andrzej Duda, odpowiadając na pytanie jednego z internautów, czy mógłby się z Kingą umówić.

Jest osobą dorosłą, samodzielną, nie jest jeszcze zamężna, ma chłopaka, jest z nim szczęśliwa, o ile wiem (…)

– odpowiedział wtedy prezydent.

Pojawiły się nawet plotki, że para wkrótce ma wziąć ślub. Ale te informacje okazały się wyssane z palca.

Kinga Duda rozstała się z chłopakiem

Jak podaje Pudelek, Kinga Duda już w zeszłym roku rozstała się ze swoim chłopakiem. Córka prezydenta chciała się skupić przede wszystkim na karierze.

Rozstali się w zeszłym roku, ale mają dobre relacje. Kinga ciągle wyjeżdżała – była w Stanach, Londynie, niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Zaczęły im się rozmijać plany i uznali, że to nie ma sensu. Z tego co wiem, ona z nikim się teraz nie spotyka i skupia się na karierze

– twierdzi informator Pudelka.

Kinga Duda ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza medialnym doniesieniom. Swoje sprawy prywatne stara się zachować w tajemnicy.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij