×

Kim są córki Władimira Putina? Do sieci wyciekły zdjęcia Marii i Kateriny

Kim są córki Władimira Putina? Życie prywatne prezydenta Rosji jest pilnie strzeżoną tajemnicą. Jednak Internet rządzi się swoimi prawami. W sieci pojawiły się zdjęcia Marii i Kateriny. Czy są podobne do ojca?

Pilnie strzeżona tajemnica

Prezydenta Rosji nie trzeba nikomu przedstawiać. Władimir Putin swój urząd sprawuje już ponad dwanaście lat. I nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miał ustąpić ze stanowiska. Wręcz przeciwnie, ostatnio Rosjanie poparli proponowane zmiany w konstytucji. Zgodnie z nową ustawą, Władimir Putin będzie mógł rządzić co najmniej do 2036 roku.

O ile o życiu prezydenta Rosji wiadomo naprawdę wiele, tak pilnie strzeżoną tajemnicą jest jego życie prywatne. Do mediów nie przedostają się żadne niekontrolowane informacje, a wszelkie publiczne spekulacje pozostają bez potwierdzenia.

Oficjalnie wiadomo, że głowa rządu rosyjskiego ma dwie córki z Ludmiłą Szkriebniewą, która działa jako polityk. Para pobrała się w lipcu 1983 roku, a rozwód wzięła w 2013 roku. Do tej pory jednak próżno było szukać w Internecie więcej informacji na temat dzieci Władimira Putina. Aż do teraz.

Czy są podobne do ojca?

Były biznesmen Siergiej Pugaczow (swego czasu nazywany „bankierem Kremla”), kiedyś blisko związany był z Władimirem Putinem. Ostatnio opublikował w sieci zdjęcia, które od razu przechwyciły media. Na fotografiach sprzed dwudziestu lat można zobaczyć „rzekome córki Putina” (jak nazwała je rosyjska prasa).

Nie trzeba długo się przyglądać, żeby dostrzec podobieństwo między nimi, a sławnym ojcem.

Kim są córki Władimira Putina?

Maria Woroncowa jest najstarszą córką prezydenta Rosji. Urodziła się w 1985 roku w Leningradzie (obecnie Petersburg) i uczęszczała do niemieckiej szkoły w Moskwie. Studiowała biologię na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu. Jest absolwentką medycyny na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym i doktorantką w Centrum Badań Endokrynologicznych w Moskwie.

Obecnie pracuje jako endokrynolog. Wyszła za mąż za holenderskiego biznesmena, Jorrta Faassena. Jak podaje The Times, para poznała się na jednym z moskiewskich przyjąć, a Putin zaakceptował ich związek.

Młodsza córka Putina, Katerina Tichonowa, urodziła się 1986 roku w Dreźnie. Podobnie jak siostra uczęszczała do niemieckiej szkoły w Moskwie. Skończyła studia azjatyckie na Uniwersytecie w Sankt Petersburgu. Posiada tytuł magistra fizyki i matematyki.

Obecnie jest profesjonalną tancerką. Stoi też na czele Narodowej Fundacji Rozwoju Intelektualnego i Narodowego Centrum Rezerwy Intelektualnej Petersburskiego Uniwersytetu Państwowego. Związała się z Nikołajem Szamałowem, miliarderem i przyjacielem swojego ojca. Jednak w 2018 roku rosyjska prasa poinformowała o rozstaniu pary – chociaż media nie rozpisują się o przyczynach rozpadu ich związku.

Źródła: www.plotek.pl, viva.pl, jastrzabpost.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij