×

Wstydliwy sekret Jarosława Kaczyńskiego. Dlaczego lubi jadać sam?

„Newsweek” ujawnił wstydliwy sekret Jarosława Kaczyńskiego. Z najnowszego artykułu dowiadujemy się, jak prezes PiS traktuje swoich współpracowników. I dlaczego jada samotnie…

Wstydliwy sekret Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński wydaje się być typem samotnika. I nie chodzi tylko o to, że mieszka sam, tolerując jedynie towarzystwo kota. Prezes PiS ma swoje nawyki, które znają wszyscy jego współpracownicy. Najlepiej czuje się w swoim towarzystwie, innych woli trzymać na dystans. Nawet premier Morawiecki nie jest tutaj wyjątkiem.

Ani razu nie spotkałem Jarosława u premiera, zawsze premiera spotykałem u Jarosława

– mówi jeden z ministrów w rozmowie z Renatą Grochal z „Newsweeka”.

Z artykułu „Newsweeka” dowiadujemy się, że sejmowa stołówka nieco zmieniła swoje menu, tak, by znalazły się w nim ulubione specjały Jarosława Kaczyńskiego. A mimo to, wicepremier nigdy nie pojawia się w stołówce. Jada w swoim gabinecie. W samotności.

Sekret Jarosława KAczyńskiego
Twitter

Dlaczego prezes jada sam?

Ponoć samotne spożywanie posiłków przez prezesa PiS, ma związek… z mlaskaniem. Wbrew temu, co prawdopodobnie wyobraźnia podpowiedziała właśnie co poniektórym, wcale nie chodzi o mlaskanie prezesa PiS. Jarosław Kaczyński owszem, pomlaskuje, ale zazwyczaj wtedy, gdy przygotowuje się do wygłoszenia danej kwestii, tudzież wtedy, gdy coś lub ktoś mu się nie podoba i zbiera myśli, by wygłosić jakąś uwagę. Ale podczas jedzenia mlaskania nie toleruje. I nie lubi, gdy ktoś wydaje inny odgłosy podczas spożywania posiłków. Właśnie dlatego Kaczyński woli jadać sam.

Sekret Jarosława Kaczyńskiego
Twitter

Cóż, może wprowadzenie nowych nawyków, np. spożywanie posiłków w większym gronie, to byłaby dobra zmiana?

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij