×

Wyszło na jaw, kim jest jedna z uczestniczek Googlebox. Fani będą mocno zaskoczeni

Program Googlebox. Przed telewizorem, od lat jest bardzo lubiany przez widzów, co potwierdzają statystyki oglądalności. Fani nieraz zastanawiają się, kim w życiu prywatnym są uczestnicy show. Udało nam się odkryć czym zajmuje się jedna z uczestniczek, cieszących się największą popularnością.

Życie prywatne Sylwii Bomby

Sylwia Bomba występuje w reality show Gogglebox. Przed telewizorem od pierwszej edycji programu. Tzw. „telewizja w telewizji” jest niespotykaną produkcją, w której widzowie mogą obserwować reakcje wybranych ludzi na treści emitowane przez telewizję. Uczestnicy programu w towarzystwie swoich przyjaciół lub rodziny oglądają telewizję i dzielą się ze sobą swoimi spostrzeżeniami. Całość jest rejestrowana przez zlokalizowaną w ich mieszkaniach, kamerę.

Pomimo długiej obecności w telewizji, Sylwia Bomba dopiero teraz zdradziła szczegóły swojego życia osobistego. Na podstawie jej profilu na Instagramie można wywnioskować co pochłania ją, gdy nie są prowadzone nagrania programu.

Kim jest Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba pojawiła się w programie TTV już w 2014 roku. Wspólnie z Ewą Mrozowską-Kozłowską, dzielą się z widzami swoimi komentarzami na temat emitowanych w telewizji filmów czy reality show. Jak się okazuje, życie prywatne Sylwii Bomby bardzo różni się od tego, które mieliśmy szansę poznać w programie. Kobieta z zawodu jest fotografem. Najlepszym dowodem na to, są przepiękne zdjęcia, które możemy znaleźć na jej instagramowym profilu. Często zaprasza do sesji znane gwiazdy.

Sylwia Bomba ma 34 lata i mieszka w Warszawie. Posiada tytuł magistra sztuki, który zdobyła w Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Jest mamą dwuletniej córeczki, Antoniny. Bomba wychowuje dziewczynkę wspólnie z jej ojcem, czternaście lat starszym od niej partnerem, Jackiem. Jakiś czas temu, jej związek z mężczyzną był szeroko komentowany przez internautów, którzy zastanawiali się dlaczego na wszystkich zdjęciach partner Sylwii zasłania oczy. Do tej pory jest to tajemnicą.

Źródła: lelum.pl, party.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij