×

Dwa kanały znikają z TV. Ta wiadomość bardzo zasmuci wielu widzów

Idzie nowe. Dwa kanały znikają z TV. Ta informacja szczególnie zasmuci fanów muzycznych przebojów z dawnych lat, ale też widzów, którzy interesują się wróżbami i ezoteryką.

Dwa kanały znikają z TV

Lista kanałów dostępnych w telewizji wkrótce stanie się uboższa o dwie pozycje. Kanały Ezo TV i Gold TV przestają nadawać.

Gold TV to stacja, którą uruchomiono w 2020 roku (wcześniej kanał nosił nazwę TO!TV (od 2016 roku) oraz iTV). Dzięki niej można było posłuchać przebojów minionych lat, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Z kolei Ezo TV prezentował treści związane z wróżbami i ezoteryką. Według serwisu wirtualnemedia.pl, oba te kanały kończą nadawanie.

Nuta Gold

Czy kanały wznowią emisję? Póki co wiadomo tylko, że pustkę po Gold TV ma wypełnić Nuta Gold, czyli nowy kanał muzyczny.

Testowa emisja stacji Nuta Gold jest już dostępna w serwisie streamingowym WP Pilot. Zastąpiła kanał Gold TV. Stację można oglądać za darmo po obejrzeniu kilkuminutowego bloku reklamowego

– przekazuje portal wirtualnemedia.pl.

Wkrótce kanał może się też pojawić na platformie Canal+, co w rozmowie z portalem potwierdził Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy platformy.

Mamy takie plany, pod warunkiem spełnienia warunków formalnych (uzyskania koncesji przez nadawcę) oraz przeprowadzeniu niezbędnych testów technicznych

– zdradził Kaniowski.

Natomiast fani treści ezoterycznych nadal będą je mogli oglądać w porannych pasmach TVN7 i TVN.

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować