×

Tak wygląda kobieta, z którą William ma zdradzać Kate. Ma ten sam typ urody, co księżna

Książę William zdradził księżną Kate z wieloletnią przyjaciółką – to wiadomość, która w ostatnim czasie bardzo mocno wstrząsnęła życiem na królewskim dworze. Niewiarygodną wydawać by się mogło informację opublikował na swoim Twitterze brytyjski dziennikarz Giles Coren, który jest pewny swoich doniesień. Dziś już wiemy, jak wygląda i kim jest Rose Hanbury – kobieta, która miała skraść serce księciu Williamowi.

Konflikt pomiędzy księżną Kate, a Rose Hanbury

Księżna Kate i Rose Hanbury były wieloletnimi przyjaciółkami, które mówiły sobie dosłownie wszystko. Dzisiaj po ich zażyłości pozostały już tylko wspomnienia, a obie nie chcą się znać. Brytyjskie media rozpisują się o tym, jak żona księcia Williama potraktowała swoją długoletnią przyjaciółkę. Okazuje się, że nie tylko zerwała z nią kontakt, ale także nakazała księciu, aby ten wykluczył ją wraz z mężem ze swojego życia towarzyskiego mimo tego, że uchodzą za osoby wpływowe i z silną pozycją w kręgu brytyjskich elit.

Żona Williama postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z towarzystwa. Niezależnie od ich wysokiego statusu społecznego – twierdzą osoby z otoczenia rodziny królewskiej

Podobno książę próbował pogodzić ze sobą przyjaciółki, jednak nie dało to oczekiwanych rezultatów.

Brytyjski dziennikarz nie ma najmniejszych wątpliwośći

Brytyjski dziennikarz Giles Coren uważa, że książę William i Rose Hanbury mają romans.

Tak. Mają romans. Nie czytałem o tym nigdzie, ale po prostu o tym wiem. Kochani, wszyscy wiedzą o tym romansie. Nawet my, Żydzi – napisał na Twitterze Coren

Kim jest i jak wygląda Rose Hanbury?

Choć Rose Hanbury nie ma królewskiego pochodzenia, z rodziną królewską jest bardzo związana, bowiem bardzo się z nią przyjaźni. Zażyłość pomiędzy dwiema rodzinami pojawiła się już za czasów babci, Lady Elizabeth Lambert, która była druhną na ślubie królowej Elżbiety II i księcia Filipa w 1947 roku.

Majątek Rose i jej męża Davida Rocksavage szacuje się na 112 milionów funtów.

Tak wygląda dzisiaj Rose Hanbury. Ładniejsza od księżnej Kate?

Myślicie, że William mógł zdradzić Kate?

Nie zapominajmy przy tym, że Rose Hanbury również ma męża. Jakby nie patrzeć, książę już raz zdradził księżną w czasach narzeczeństwa, co zostało mu wybaczone. Czyżby znowu posunął się do „skoku w bok”?

Może Cię zainteresować