×

Kim jest ojciec Julii Wieniawy? „Po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii”

Kim jest ojciec Julii Wieniawy? Popularna aktorka jest córką znanego artysty. Wieniawa stara się wspierać tatę. Postanowiła wykorzystać popularność, by zareklamować jego twórczość. Przy okazji dodała wspólne zdjęcie na Instagramie.

Kim jest ojciec Julii Wieniawy?

Chociaż Julia Wieniawa ma dopiero 23 lata, dorobiła się już wielomilionowego apartamentu i własnej marki odzieżowej. Aktorka zyskała ogromną popularność, ale nie zamierza spocząć na laurach. Marzy jej się także kariera wokalna. Artystyczne zapędy Wieniawy nie powinny dziwić. Aktorka jest córką znanego artysty….

Julia Wieniawa często pozuje do zdjęć z mamą, która jest jej menadżerką. Jednak zdjęcia z ojcem należą do rzadkości. Dlatego niewiele osób wie, że ojcem 23-latki jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz — utalentowany artysta plastyk. W środowisku artystów jest postacią znaną i cenioną. Również aktorka przyznaje, że podziwia ojca za wiedzę i talent.

Rodzice Wieniawy rozstali się, gdy ta była małą dziewczynką.

Plotkowano, że aktorka nie utrzymuje kontaktu z ojcem, jednak nie jest to prawdą. Wieniawa jest dumna z osiągnięć taty.

Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że to po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii. Zawsze stoi za mną murem. Powtarza, żebym nie zapominała o wartościach, które wyniosłam z domu

– mówiła aktorka w rozmowie z magazynem „Gala”.

Wieniawa pochwaliła się zdjęciem z tatą

W związku z tym, że w Warszawie w Muzeum im. Bolesława Biegasa (Biegas Art Gallery), dostępna jest wystawa prac Konrada Wieniawy, córka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z ojcem. Julia zachęcała fanów, by przyszli na wystawę.

Kochani, jego [Konrada Wieniawy – przyp. red.] obrazy będziecie mogli zobaczyć tutaj przez najbliższe dwa tygodnie

– przekazała młoda aktorka na Instagramie.

kim jest ojciec julii wieniawy
Instagram

Wystawę prac Konrada Wieniawy będzie można obejrzeć do 13 czerwca.

Fotografie: Instagram.com/juliawieniawa (miniatura wpisu), Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij