×

W czasie lotu usłyszeli hałas za plecami. Para siedząca za nimi wcale się nie krępowała

Czasami, całkowicie przypadkowo, możemy być świadkami rzeczy, których nigdy nie chcielibyśmy widzieć. Rodzice Kiley Tully doświadczyli czegoś takiego w czasie podróży do Meksyku.

To miał być spokojny lot

W czasie lotu para siedząca za nimi zaczęła…uprawiać seks i wcale nie przejmowała się tym, że inni mogą ich widzieć. Rodzice Kiley postanowili nagrać to zdarzenie, sądzili, że inaczej nikt im nie uwierzy. Dziewczyna, gdy tylko dostała nagranie, umieściła je w sieci.

Moja mama i tata po prostu próbowali odbyć spokojną podróż do Meksyku, ale nie bardzo mogli. Za ich plecami pewna para cały czas uprawiała seks

Podobno pozostali pasażerowie zachowywali się tak, jakby niczego nie widzieli, ani nie słyszeli. Choć było to chyba trudne…

Zobaczcie sami:

Nagranie obejrzano już 3,5 miliona razy!

Nie wiadomo, dokąd dokładnie lecieli rodzice Kiley. Jednak linie Silver Airways potwierdziły, że film został nagrany na pokładzie jednego z ich samolotów. Teraz starają się dociec prawdy i podkreślają, że takiego zachowania tolerować nie będą. Pasażerowie uprawiający seks w samolocie, mogą zostać ukarani zakazem lotów przez daną linię lotniczą.

Może Cię zainteresować