×

Ponad 45% jej ciała uległo poparzeniu. Jednak na studniówce, dziewczyna pojawia się w tej sukni

Kilee Brookbank pojawiła się na swojej studniówce i wyglądała absolutnie wspaniale. Najśmieszniejsze jest to, że nigdy nie myślała, że będzie chciała uczestniczyć w tym wydarzeniu. Z pewnością nie w stroju, który odsłania jej ramiona.

Wszystko zaczęło się dwa lata temu, gdy Kilee była w domu. Nastolatka nie miała pojęcia, że nastąpił wyciek gazu. Zapaliła świecę, która zamieniła się w kulę ognia i poważnie uszkodziła jej ciało.

Ponad 45% powierzchni jej skóry została spalona.

kilee-2

W szpitalu przeszła bardzo wiele operacji, jednak pomimo to, jej ramiona, nogi i plecy nadal pokryte są bliznami. Choć na początku było to niesamowicie trudne, Kilee podjęła decyzję, by ich nie ukrywać. Są dla dziewczyny oznaką akceptacji, odwagi i piękna.

kilee-1

Gdy Kilee na studniówkę kupiła sobie sukienkę bez rękawów, zaimponowała tym nie tylko bliskim, ale również rówieśnikom.

kilee-1kilee-1

Wiedząc przez co dziewczyna przeszła, koledzy z klasy zrozumieliby, gdyby Kilee się nie pokazała na balu, jednak ona przyszła z wysoko uniesioną głową. Pełni podziwu rówieśnicy wybrali ją nawet królową balu!

kilee-3

Kilee zainspirowała wiele dziewcząt do tego, by bez względu na swoje niedoskonałości, nauczyły się kochać i akceptować siebie.

kilee-5

„Nigdy nie myślałam, że jeszcze kiedyś będę dobrze się czuć w swoim ciele.” – wyznała dziewczyna

Jej chłopak Dylan był przez cały czas przy niej i wspierał ją w trakcie trudnych chwil. Podczas magicznej nocy dumnie kroczył za rękę ze swoją ukochaną.

kilee-4

„Dla mnie jest zdecydowanie najpiękniejszą dziewczyną” – odpowiada dumny chłopak.

Może Cię zainteresować

zamknij