×

Kiedy nastąpi koniec epidemii? Wizja jasnowidza Jackowskiego jest zaskakująca

Kiedy nastąpi koniec epidemii? Krzysztof Jackowski wie, jak długo to jeszcze potrwa. Jego zaskakująca przepowiednia daje nadzieję na powrót do normalności. Przynajmniej pod względem medycznym…

„Plandemia” trwa

Nie od dziś wiadomo, że najsłynniejszy, polski jasnowidz jest dość blisko związany ze środowiskami upatrującymi spisku w każdym wydarzeniu, jakie ma miejsce na świecie. Również temat epidemii koronawirusa, który budzi w tym roku najwięcej emocji, doczekał się kilku absurdalnych teorii.

Pewne grupy uważają, że pandemia to nic innego, jak wymysł władzy, który ma na celu realizację tajnych planów. Zjawisko szerzenia niczym niepotwierdzonych informacji stało się tak powszechne, że sam minister zdrowia, Łukasz Szumowski zdecydował się je skomentować.

Tymczasem jasnowidz Krzysztof Jackowski zdaje się uparcie wierzyć w tzw. „plandemię”.

Jeżeli obserwowaliście, tam jest taka wypowiedź moja. Kiedy się zaczęła pandemia, zatytułowałem to tak, że kilka razy te same literki pisałem: koronawirus. Wtedy kiedy dużo ludzi się zlękło, kiedy zrobiono panikę, ja powiedziałem, żeby nie dać się zastraszyć, że patrząc na statystyki, coś jest nielogicznego w tym wszystkim.

Zdaniem jasnowidza epidemia ma na celu wywołać w społeczeństwie paniczny strach. Nie sprecyzował, dlaczego w jego opinii rządzący pragną siać przerażenie wśród obywateli. Krzysztof Jackowski wyczuwa istnienie pewnego nonsensu w trwającej epidemii.

Ale ja chyba przez dwie czy trzy audycje mówiłem, że zaczyna się pewien nonsens.

Kiedy nastąpi koniec epidemii?

W filmiku opublikowanym przez jasnowidza znalazła się konkretna odpowiedź na pytanie o to, kiedy nastąpi koniec epidemii koronawirusa. Krzysztof Jackowski jest przekonany, że COVID-19 będzie trwał tak długo, jak pozwolą na to rządzący.

Jasnowidz z Człuchowa powiedział:

Wirus jest polityczny, więc wirus tak szybko nie minie, bo służy innemu celowi, o którym się niebawem dowiecie.

Czy to może oznaczać, że szczepionka na koronawirusa istniała od dawna, a władze na całym świecie celowo zwlekają z jej udostępnieniem? Czy może epidemia wcale nie ma aż tak dużego zasięgu, jak przekonują media? Czas pokaże, czy przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego jest trafna. 

wkrótce nastąpi koniec epidemii 2
Twitter
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Imgur, YouTube, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij