×

Była gwiazda Playboy’a pokazuje otwarcie, jak zmieniło się jej ciało po urodzeniu dwójki dzieci

Kendra Wilkinson kilka lat temu była jedną z trzech ulubienic Hugh Hefner’a i wystąpiła w reality show „Króliczki Playboya”. Kobieta wyszła za mąż za Hank’a Baskett’a, który jest zawodnikiem zespołu Philadelphia Eagle.

Od chwili kiedy Kendra stała się popularna, wystąpiła w kolejnych produkcjach telewizyjnych, np. „Taniec z gwiazdami” czy „I’m A Celebrity… Get Me Out Of Here!”. Innymi słowy, większość swojego życia była osobą publiczną.

Po porodzie pierwszego dziecka, Hank’a, Kendra otwarcie wypowiadała się na temat jej walki z depresją poporodową. Po przeprowadzce do Indiana ze względu na pracę męża, czuła się coraz bardziej odizolowana.

kendra-wilkinson-o-swoim-ciele-po-urodzeniu-dzieci1

„Czułam się zdruzgotana, bezradna – jakbym wpadła w czarną dziurę… Myślałam nawet o wyrządzeniu sobie krzywdy. Byłam zagrożona samobójstwem… Nie było sposobu aby porozmawiać o tym co czuję, bo nie wiedziałam, co to było. Więc po prostu musiałam zostać z tym sama… Płakałam i krzyczałam całą noc… chciałam się ukryć przed wszystkimi. Czułem się jakby nikt mnie nie rozumiał.”

Oczywiście, Kendra Wilkinson jest piękną kobietą, ale miała trudności z wyglądem swojego ciała po porodzie. Jako znana modelka Playboy’a miała konkretne oczekiwania wobec niego. Kendra powiedziała nawet, że zaczęła szczotkować zęby w ciemności, aby nie patrzeć na siebie w lustrze.

Kobieta jest teraz mamą dwójki dzieci, Hank’a i małej dziewczynki o imieniu Alijah. Postanowiła podzielić się refleksją na temat swoich pociech, a także ciała. W tym poście pokazuje, co dwie ciąże z nią zrobiły:

kendra-wilkinson-o-swoim-ciele-po-urodzeniu-dzieci2

Tak, macierzyństwo pieczętuje ciało kobiety, ale prawdziwa pieczęć odbijana jest na jej sercu.

Stosunek Kendry do jej dzieci również jest bardzo słodki:

kendra-wilkinson-o-swoim-ciele-po-urodzeniu-dzieci4

Z małym Hank’iem byłam baaaardzo zżyta. Nie chciałam aby ktokolwiek przebywał w jego pobliżu. Był cały mój. Do tego stopnia, że to było szalone. Ciągle to czuję. Mamy tę więź matka-syn, która jest bardzo silna. Nie mogę iść spać bez modlitwy i przytulenia się z nim. W każdej chwili opiekuję się nim. #dzienmatki

kendra-wilkinson-o-swoim-ciele-po-urodzeniu-dzieci5

Z Alijah jesteśmy domowniczkami… Pozwalam jej na wszystko. Jest taka jaka jest. Naszym ulubionym zajęciem, oprócz malowania paznokci, oglądania sportu i jedzenia sera, jest gra w „pająk mama”, gdzie staję się „mamą z długimi nogami”. Ona z pewnością ma moje geny, które muszę zaakceptować i nie mogę z nimi walczyć, bo my nie lubimy zasad. #dzienmatki

Nawet gdyby Kendra tak nie powiedziała, to jest oczywiste, że jej rozstępy na ciele są tego warte:

kendra-wilkinson-o-swoim-ciele-po-urodzeniu-dzieci6

Gdy wracam do domu z pracy, zwykle tak ich widzę. Czekają na mnie albo biegną w kierunku drzwi.

Może Cię zainteresować

zamknij