×

Internauci wyzwali tę dwójkę od idiotów, gdy zobaczyli ich zdjęcie na Instagramie

Tworzą piękną parę, lubią wyzwania, a życia, jakie wiodą, pozazdrościć im mogą miliony ludzi na całym świecie. Kelly i Kody to amerykańscy blogerzy, którzy mieszkają na co dzień na indonezyjskiej wyspie Bali. Oboje chętnie dzielą się zapierającymi i bajecznymi zdjęciami na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ich i podziwia ponad 60 tysięcy osób.

Piękne zdjęcia

Para zamieściła na swoim Instagramie już ponad 200 zdjęć, a każde z nich jest na swój sposób wyjątkowe. Wszystko za sprawą pięknego uczucia, które ich łączy, a przede wszystkim niesamowitych widoków.

Fotografia, która wzbudziła ogromne kontrowersje

Jedno ze zdjęć, które zostało zrobione 3 kwietnia, zasługuje jednak na szczególną uwagę, a wszystko ze względu na moment, w którym zostało zrobione. Zapierająca dech w piersiach fotografia powstała w Kayon Jungle Resort w Ubub. Widzimy na niej Kelly – dzielnie zwisającą z brzegu basenu, którą jednocześnie trzyma i całuje stojący w wodzie ukochany.

Naszą największą siłą w życie, naszą najważniejszą zasadą, jest roztropność. Tylko Ty wiesz, do czego zdolne jest Twoje ciało, komu możesz zaufać i wiesz, na co możesz sobie pozwolić. Pamiętajmy o tym, wiedząc jednocześnie, że nie każde działanie, styl i życie innych ludzi, musi nam odpowiadać. Pod koniec dnia każdy z nas ponosi jednak odpowiedzialność za decyzje, które podjęliśmy – czytamy w opisie pod zdjęciem

Reakcje internautów

Zdjęcie wywołało niemałe poruszenie wśród fanów pary. Wielu z nich zarzuciło im nieodpowiedzialność i głupotę:

Uwielbiam to zdjęcie, ale nie sądzę, aby było ono warte tak wielkiego ryzyka. Nawet jeśli to był jej pomysł

Wygląda to bardzo niebezpiecznie. Szczyt głupoty na jednym obrazku!

To zdjęcie jest niesamowite, ale proszę, nie róbcie tego więcej. Życie jest zbyt piękne, aby można było je stracić w taki sposób

Ten obraz jest piękny, ale proszę już tego nie robić, życie jest zbyt piękne niż utracone życie

Dlaczego zawsze to kobiety ryzykują swoim życiem dla pięknych zdjęć? Dlaczego nigdy nie widzimy facetów wiszących na klifach?

Pomimo wielu obaw i negatywnych komentarzy na temat zdjęcia, wśród internautów znaleźli się też tacy, którzy są pełni podziwu i uznania:

To jest definicja zaufania

O mój Boże… To szalone, ale efekt jest niesamowity!

Szczerze mówiąc z jednej strony boję się patrzeć na to zdjęcie, a z drugiej je uwielbiam

Jakby nie patrzeć, to ich życie i mają prawo robić z nim, co chcą, prawda?

A Ty jak odbierasz zdjęcie pary??

Może Cię zainteresować

zamknij