×

Kiedy lekarz pokazuje kobiecie wyniki USG, przechodzą ją dreszcze. Zaczyna myśleć o aborcji

Narodzinom dziecka zawsze towarzyszy atmosfera radosnego oczekiwania.

Niezależnie od płci dziecka, przyszli rodzice zawsze planują przyszłość malucha i oczyma wyobraźni widzą jego przyszłość.

Nie inaczej było w przypadku Katie Whiddon. Z niepokojem oczekiwała na wyniki badań USG jej 18-tygodniowego syna.

Jej serce pękło, gdy z ust lekarza usłyszała, że jej maleństwo urodzi się bez części rąk i nóg. Choć rozważała wiele możliwości niepełnosprawności, nie sądziła, że jej syn nigdy nie będzie mógł jeździć na rowerze czy grać w piłkę.

Seventy-eight percent of women who view an ultrasound image of their unborn child end up choosing life!Click here to…

Opublikowany przez National Pro-Life Alliance Wtorek, 20 czerwca 2017

Załamana kobieta początkowo nie chciała przyjąć do wiadomości tego, co lekarz miał jej do przekazania. Nie chciała, by jej dziecko cierpiało, więc rozważała nawet aborcję. Cały czas modliła się, by wszystko okazało tylko złym snem.

Po rozmowie z siostrą, postanowiła zrezygnować z aborcji. Dowiedziała się, że wszyscy stoją za nią murem i będą wspierać niezależnie od decyzji.

Choć wiedziała, że będzie ciężko, cieszyła się na myśl o zostaniu mamą. Rodzina przez cały czas była dla niej oparciem i chętnie pomagała jej w opiece nad synem.

Trzy lata minęły bardzo szybko, a jej synek Camden radził sobie bardzo dobrze. Nagranie niepełnosprawnego chłopca bawiącego się z młodszym bratem szybko zdobyło serca internautów.

Camden might not have hands, but he doesn't let that stop him from taking care of his siblings! ????#igotitmom #limbdifferenceawareness #luckyfin•••* Jukin Media Verified *Find this video and others like it by visiting https://www.jukinmedia.com/licensing/view/968802For licensing / permission to use, please email licensing(at)jukinmedia(dot)com.

Opublikowany przez Katie Whiddon Greene Wtorek, 29 sierpnia 2017

Camden jak nikt inny potrafi uspokoić swojego małego braciszka i doskonale radzi sobie z czynnościami, które pozornie mógłby sprawiać trudności.

„Wiem, że większość ludzi patrzy na Camdena i myśli jakie to biedne dziecko. Jednak kiedy czuje się komfortowo i robi rzeczy po swojemu, wszyscy są zaskoczeni i z podziwem go obserwują.” – mówi Katie

Po raz kolejny mamy dowód na to, że nie należy lekceważyć kogoś, ze względu na to, jaki się urodził. Katie jest niezwykle wdzięczna, że dała swojemu synowi szansę.

Może Cię zainteresować

zamknij