×

10 lat temu były chłopak zgwałcił ją i oblał twarz kwasem. Dziś jest zupełnie inną kobietą

Katie Pieper zaczynała swoją karierę w modelingu i próbowała swoich sił jako prezenterka telewizyjna. Cały jej świat zawalił się jednej, feralnej nocy.

Kobieta spotykała się z Davidem Lynchem. Po dwóch tygodniach mężczyzna zabrał ją do hotelu, gdzie znęcał się nad nią i gwałcił.

Dwa dni później twarz Katie została oblana kwasem na zlecenie Lyncha. Wszystko to wyryło głębokie rany, kobieta jednak postanowiła walczyć o siebie. Zdecydowała, że każda przeszkoda na jej drodze doda jej sił. Nic nie było w stanie jej złamać.

Atak trwale oszpecił Katie. W ciągu dwóch miesięcy przeszła 40 operacji ale jej lewego oka nie udało się uratować. Przez pewien czas musiała nosić plastikową maskę przez całą dobę.

Trauma i tragiczne doświadczenia nie powstrzymały jej jednak. Zaledwie rok po ataku Katie założyła fundację, która pomaga ludziom w podobnej sytuacji i zapewnia wsparcie w maskowaniu blizn. Wystąpiła także w filmie dokumentalnym i wielu programach telewizyjnych. Nie ukrywała się, pomimo tragedii żyła z podniesioną głową.

W 2016 roku los w końcu uśmiechnął się do niej. Osiem lat po ataku Katie spotkała miłość swojego życia. Para wzięła ślub i doczekała się córeczki imieniem Belle.

„Mam niebywałe szczęście, że spotkałam mojego męża. To dar. Jest wspaniałą osobą, która zmieniła moje życie na lepsze. Obdarował mnie córką i to jest jedna z najcudowniejszych rzeczy w moim życiu” – mówi Katie.

Jesteśmy pełni podziwu dla siły Katie. Tak tragiczne wydarzenie nie powstrzymało jej w realizowaniu planów. Kobieta udowadnia, że niepowodzenia nie powinny odbierać woli życia.

Może Cię zainteresować

zamknij