×

W końcu wyszła prawda na temat konfliktu Meghan i Kate. W rzeczywistości chodzi o ich mężów

Od pewnego czasu mówi się o konflikcie na dworze królewskim w Wielkiej Brytanii. Media donosiły, że księżna Kate i księżna Meghan nie lubią się, a między paniami dochodzi do nieporozumień. Jak jest naprawdę?

Pozorny konflikt

Świat obserwuje obie księżne. Wszystkie zdarzenia dotyczące Kate, czy Meghan często są tłumaczone, jako wynik konfliktu między nimi. Tak też było w przypadku przeprowadzki Harry’ego i jego żony do Frogmore Cottage. Wielu było przekonanych, że to wzajemna nienawiść synowych księcia Karola przyczyniła się do opuszczenia pałacu.

Prawda jest inna

Okazało się jednak, że żadnego konfliktu między Kate i Meghan nie ma. Prawdę wyznał Nick Bullen, który tworzy programy o brytyjskiej rodzinie królewskiej od 20 lat. Mężczyzna współpracuje również z księciem Karolem i wie, jak sprawa wygląda w rzeczywistości.

Kate i Meghan bardzo się lubią

Bullen powiedział, że tak naprawdę obie księżne lubią się i wspierają, a konflikt dotyczy… ich mężów! To właśnie książę William i książę Harry nie mogą się ze sobą dogadać. Są tak bardzo skłóceni, że nie potrafią nawet żyć obok siebie.

Królowa próbuje załagodzić konflikt

Nick stwierdził również, że wiele osób nie chce wierzyć w kłótnie książąt.

Ludzie nie chcą myśleć o kłótni między nimi. Wydaje się, że dwaj bracia, którzy wcześnie stracili matkę, są bardzo blisko. Konflikt między księżnymi jest o wiele bardziej atrakcyjny dla mediów

Książę Karol i królowa Elżbieta ciężko pracują, aby Harry i William znów się dogadywali

Może Cię zainteresować

zamknij