×

Kasia Tusk szczerze o chorobie córki. To z tego powodu zdecydowała się na zmiany w życiu

Kasia Tusk dzieli się przeżyciami na swoim blogu, który prowadzi od lat. Odkąd została mamą bardzo bliskie są jej również tematy związane z macierzyństwem. Ostatnio opowiedziała nawet o pierwszej chorobie córki.

Kasia Tusk o pierwszej chorobie córki

Kasia podzieliła się ze swoimi fanami, szczególnie młodymi mamami, odczuciami na temat pierwszej choroby swojej córki. Czy wy również jako rodzice przeżywaliście to, co blogerka?

Jak pisze Kasia:

Wszystkie mamy, które czytają tego bloga, na pewno świetnie wiedzą, jak infekcja u malucha zmienia codzienne życie. Nawet najbardziej pogodne i bezproblemowe dzieci potrzebują wtedy maksimum uwagi i bliskości i w nosie mają naszą niezrealizowaną listę zadań

Choroba córki przyniosła poważne zmiany

Podczas choroby córki Kasia zauważyła rzeczy, których wcześniej nie dostrzegała. Przebywanie z córką w domu dłużej niż chciała ukazała jego wady:

W czasie tych trzech dni kitłaszenia się na kanapie, inhalacji, odciągania kataru i transformacji w kangurzyce, nie mogłam skupić się na pracy, ale za to nadrobiłam zaległości w makulaturze i zaplanowałam małe zmiany w mieszkaniu – gdy jesteś zamknięta w czterech ścianach przez kilka dni mimowolnie zaczynasz dostrzegać rzeczy, które wcześniej ci nie przeszkadzały, ale teraz zaczynają drażnić. Poniżej znajdziecie więc kilka słów na temat błędów, które popełniłam w trakcie remontu (może Wy dzięki temu ich unikniecie) i trochę meblarskich trików w duchu „zero waste” (nie będę więc pisać o tym, że „kupiłam nowe poduszki, aby odświeżyć salon”)

Jak widać choroba córki sprowadziła na Kasię jeszcze więcej domowych prac. Córka byłego prezydenta jest w tych sprawach perfekcjonistką.

Czy wy po dłuższym pobycie w domu również dostrzegacie jego liczne wady? Jak radziliście sobie z pierwszymi infekcjami malucha?

Źródła: www.edziecko.pl, viva.pl
Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować