×

Kasia Szklarczyk z „Top Model” pokazała zdjęcie z nowym chłopakiem. To kolega z programu!

Ostatnia edycja programu „Top Model” dostarczyła nam nie lada wrażeń. Przypomnijmy, że zwyciężczynią 7. edycji została piękna Kasia Szklarczyk, która zyskała sobie sympatię widzów charakterem, upartością w dążeniu do celu i wyglądem dziewczyny z sąsiedztwa. Teraz okazuje się, że modelka znalazła swoją drugą połówkę. Połówkę, która jest doskonale wszystkim znana z poprzedniej edycji programu.

Wspólna sesja i plotki

Plotki o związku Kasi Szklarczyk i Patryka Grudowicza pojawiły już w mediach w grudniu ubiegłego roku, kiedy to modele wzięli udział w kilku sesjach zdjęciowych – ich efekty można było podziwiać na profilach w mediach społecznościowych gwiazd. Fani wielokrotnie gratulowali im tak wspaniałych zdjęć, podczas gdy niektórzy poszli o krok dalej i podkreślali, że na pewno łączy ich coś więcej niż tylko życie zawodowe. Czy mieli racje? Początkowo wiele wskazywało na to, że nie. Świadczyć o tym mógł chociażby wpis Patryka Grudowicza, który postanowił dać kres wszystkim plotkom.

Zdjęcie z sesji, które pojawi się na walentynki. Nie jesteśmy parą – napisał model, ucinając spekulacje

Kolejne zdjęcia, kolejne komentarze

W sieci nieustannie pojawiały się kolejne zdjęcia ze wspólnych sesji Kasi i Patryka. Na jednej z nich mogliśmy zobaczyć nawet modeli uchwyconych na moment przed pocałunkiem. Nie ma się więc co dziwić, że internauci nie dawali za wygraną i wciąż wracali do plotek dotyczących rzekomego związku pary. Pisali, że pasują do siebie i pięknie razem wyglądają. Co na to zwycięzca poprzedniej edycji „Top Model”? W przeciwieństwie do wcześniejszej wypowiedzi, tym razem nie zabierał już głosu odnośnie rzekomego związku z Kasią.

Internauci mieli rację

Teraz już wiadomo, że… internauci mieli rację! Kiedy para opublikowała serię zdjęć, nikt nie miał już najmniejszych wątpliwości co do tego, że Kasia związała się z Patrykiem. Oboje także to potwierdzili.

”Kocham Cię” – napisał Patryk

„I love you to the moon and back” – napisała z kolei Kasia

Pięknym uczuciem podzielili się na Instagramie w Walentynki, czyli w święto zakochanych. Na czarno-białych zdjęciach widzimy parę w intymnych sytuacjach, a na niektórych fotografiach pozują nawet topless.

Autorem fotografii jest duet polskich fotografów „KOTY 2 photoSTORYTELLERS”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kocham Cię ♥️ @kasiaszklarczyk Fot. @koty2

Post udostępniony przez ‍Patryk Grudowicz (@patryk_grudowicz)

Reakcje fanów

Internauci jak zwykle nie mogli wyjść z podziwu widząc zdjęcia zakochanej pary. Oczywiście po raz kolejny nie obyło się bez gratulacji. Niektórzy z fanów odnieśli się także do przeszłości i wypomnieli Patrykowi słowa z pierwszych wspólnych sesji, kiedy to zaprzeczał, że modelka jest jego dziewczyną. Myślicie, że jeszcze wtedy nie wiedział, że coś się święci? A może nie chciał zapeszać i wolał poczekać, aż sytuacja między nimi się rozwinie?

Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za kwitnący związek pary. Jej historia to kolejny dowód na to, że pasja łączy ludzie.

Kasia była w związku

Przypomnijmy, że Kasia będąc w programie „Top model” opowiadała, że ma już chłopaka. Brała jednak pod uwagę fakt, że jej związek może się zakończyć, o ile partner nie zrozumie specyfiki jej pracy. I choć nie znamy dokładnej przyczyny rozstania, wiadomo, że para nie jest już razem.

Polecane

Może Cię zainteresować