×

Justyna Kowalczyk pokazała pierwszy raz chłopaka. To znany sportowiec

36-letnia Justyna Kowalczyk jest wszystkim znana ze swoich sportowych osiągnięć. Wprawdzie dziś 36-latka nie bierze czynnego udziału w zawodach, ale nadal pozostaje blisko nart. Dziś pełni rolę asystentki trenera głównego Narodowej Kadry Kobiet w biegach narciarskich i można odnieść wrażenie, że się spełnia w tej funkcji. Jak teraz wygląda? Promiennie! Mieliśmy okazję ją zobaczyć w czasie gali 100-lecia istnienia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Nie pojawiła się jednak sama. Justyna Kowalczyk pokazała partnera!

Od najmłodszych lat walka

Aby być mistrzynią olimpijską, Justyna musiała wiele poświęcić. Starała się od najmłodszych lat zawsze być lepszą wersją siebie. Codzienne treningi i spore poświęcenie. Dobrze wiedziała, co chce osiągnąć.

Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość

Choć dziś już nie bierze udziału w zawodach, dobrze wie, jak wyglądają treningi i nigdy nie zapomni tego okresu. W jednym z wywiadów dla „Sportowych faktów” powiedziała, co myśli o minionym czasie.

Bardzo szybko minęły mi te wszystkie lata. Czasem się zastanawiam: gdzie to wszystko uciekło? W świadomości wciąż mam 20 lat, ale to uleciało i nie ma. Mignęło, bo żyłam zadaniowo, od celu do celu.

Nie mam poczucia straconego czasu. Zamknęłam jeden etap życia, rozpoczęłam kolejny. Nie mam teraz wielkiej pokusy, by nagle mieć piątkę dzieci, męża, chodzić na ósmą do kościoła, stać w pierwszym rzędzie i pokazywać, jaką jestem szczęśliwą rodzicielką. Gdybym miała taką pokusę, zrobiłabym to już kilka lat temu. Ten moment musi nadejść sam, naturalnie. Muszę trafić na człowieka, z którym chcę żyć. Ale nic na siłę. Życie nauczyło mnie nie sięgać daleko w przyszłość. Za każdym razem, gdy za daleko wystawiałam głowę, przejeżdżałam się na tym. Już tego nie robię

Walka z chorobą

Justyna Kowalczyk jakiś czas temu przyznała się do tego, że walczy z depresją. Mówi o tym otwarcie, bo chce pomóc innym ludziom, którzy nie do końca wiedzą, jak sobie z tym wszystkim poradzić.

Gdy jesteś niestabilny emocjonalnie, a ja wtedy byłam bardzo niestabilna, najbardziej zwracasz uwagę na te negatywne wpisy. Nawet mimo zdecydowanej większości listów ze słowami otuchy. Hejt i tak siada wtedy na głowie

Nie jest sama. Ma fanów i ukochanego. Justyna Kowalczyk pokazała partnera!

Wprawdzie pojawiał się już wcześniej na profilu Olimpijki, ale dopiero teraz oficjalnie pojawili się razem. Kim jest jej wybranek? To Kacper Tekieli, alpinista, który podziela zamiłowania Justyny. Razem kochają góry i uwielbiają się wspinać.

Kibicujemy i życzymy udanych lat razem

Źródła: sportowefakty.wp.pl, www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować