×

Jurek Owsiak WRACA! „Tak, będę prezesem WOŚP”

Jurek Owsiak zamieścił właśnie w mediach społecznościowych emocjonalne oświadczenie. Prośby internautów, gwiazd i znanych osób przyniosły rezultat! On naprawdę wraca! „Tak, będę grał z Orkiestrą. Tak, będę prezesem Fundacji” – powiedział!

Godzinę temu Jurek Owsiak opublikował nagranie, w którym oświadczył, że wraca do kierowania Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Pozostanie jej prezesem. W krótkim filmiku możemy usłyszeć:

Tak, będę grał z Orkiestrą. Tak, będę prezesem Fundacji. Mam nadzieję, że miliony Polaków słuchając homilii i wystąpień duchownych, weźmie sobie do serca, żeby stanowczo powiedzieć każdej nienawiści „nie”, „nie ma na to naszej zgody”.

Finał WOŚP jest takim dniem, kiedy wszyscy są wobec siebie niezwykle przyjaźni. I nawet ten jeden incydent, przeraźliwy i straszny, niech w żaden sposób nie zmieni tego obrazu. Niech nie zmieni tego, jak mówi Magda, że nie będziemy na nienawiść odpowiadać nienawiścią, a na przemoc przemocą. Tak nie może być. Zabieramy się do roboty. Bądźcie z nami do końca świata i o jeden dzień dłużej

Jurek! Tak bardzo się cieszymy! <3

Polecane

Może Cię zainteresować