×

Julia Wieniawa narzeka na zdjęcie na Wikipedii. „Z najgorszych moich czasów”

Julia Wieniawa narzeka na zdjęcie, które dodano do poświęconego jej artykułu na Wikipedii. Zdaniem młodej aktorki, fotografia jest wyjątkowo niekorzystna. „Z najgorszych moich czasów EVER” – tłumaczy.

Julia Wieniawa narzeka na zdjęcie na Wikipedii

„Problemy pierwszego świata” – chciałoby się skomentować, widząc rozterki niektórych celebrytów. Ale nie ma się co dziwić, że niekorzystne zdjęcie spędza sen z powiek osobom takim, jak Julia Wieniawa, która w dużej mierze zarabia dzięki intratnym kontraktom reklamowym. Dla gwiazdki wygląd jest niezmiernie ważny. Julia ma wiele młodych fanek, które próbują się do niej upodobnić, naśladują jej styl i chętnie kupują to, co Julka reklamuje. Dla młodej aktorki dbanie o wygląd to jednocześnie dbałość o swoje finanse i karierę.

Mimo wszystko Julka stara się pokazać, że ma do siebie dystans. W styczniu Wieniawa podjęła wyzwanie, które polegało na tym, że miała opublikować zdjęcia, na których wygląda, jej zdaniem, najlepiej i dla porównania, również takie ujęcia, na których prezentuje się najgorzej. Zamieściła wówczas m.in. to zdjęcie, na którym – jak sama stwierdziła „macha kanapką” przed gmachem telewizji. Przy okazji Wieniawa stwierdziła, że był to czas, gdy była najgrubsza.

Ale nie to zdjęcie Wieniawa uważa za najgorsze…

„Najgorsze zdjęcie na świecie”

Podczas wieczornej sesji na Instastory w ostatnią środę Wieniawa rozpaczała nad zdjęciem, którym ktoś zilustrował artykuł na Wikipedii, poświęcony młodej aktorce. Rozterki Julii nie umknęły uwadze portali plotkarskich. Gwiazdka zaapelowała do fanów, by zmienili niekorzystną jej zdaniem fotografię.

Ja pie*dzielę. Dlaczego na Wikipedii jest moje najgorsze zdjęcie, z najgorszych moich czasów EVER?! Nie wiem kto pisał moje bio na Wikipedii, bo to nie byłam ja

– denerwuje się Wieniawa.

Kto dodał to najgorsze zdjęcie na świecie? Powiedzcie mi, czy da to się jakoś zmienić? Albo czy któreś z was mogłoby to jakoś zmienić? Please!

– zastanawia się Wieniawa.

O co tyle zamieszania? Patrząc na zdjęcie z Wikipedii właściwie ciężko stwierdzić. Julia pozuje na nim z ładnym uśmiechem. Ma na sobie pudrową bluzkę i szary płaszcz. Faktycznie ma powody do zmartwień?

Fotografie: Instagram, Wikipedia

Może Cię zainteresować

zamknij