×

Matka promuje 12-letnią córkę na Instagramie. Jest zdeterminowana, by dziewczynka zdobyła popularność

Kiedy Julia Perova wraz z 12-letnią córką przeprowadziła się z Rosji do Australii, dziewczynka miała problemy z odnalezieniem się w nowej sytuacja. Stała się nieśmiała i większość czasu była smutna. Matka wpadła na pomysł jak pomóc córce.

Julia postanowiła, że pomoże córce zostać modelką, jednak mała Katya wstydziła się. Matka stwierdziła, że spróbuje zdobyć sławę dla córki w inny sposób.

O mocy Instagrama przekonaliśmy się nie raz. Tak więc za pomocą popularnego portalu społecznościowego matka Katyi promuje dziewczynkę, by zwiększyć jej pewność siebie.

Katya przyznaje, że odkąd matka robi jej zdjęcia, czuje się znacznie pewniej i w siebie wierzy.

Julia dba o sławę 12-latki i starannie przygotowuje ją do każdego zdjęcia. Podczas jednej sesji zostaje zrobione ponad 500 fotografii!

Dziś dziewczynka ma prawie 50 tysięcy obserwujących i jest zachwycona swoją popularnością.

Pytanie jednak czy 12 lat to odpowiedni czas na karierę w mediach społecznościowych.

Wielu ludzi oburza także to, jak dziewczynka wygląda na zdjęciach. Pojawiły się głosy, że Katya wygląda zbyt krzykliwie.

Inne matki sądzą, że na karierę w tym wieku jest zdecydowanie zbyt wcześnie, a budowanie pewności siebie w ten sposób nie jest dobre.

Jakie jest wasze zdanie w tej kwestii? Uważacie, że Julia źle postąpiła, a dziewczynka jest zbyt młoda na popularność w mediach społecznościowych?

Może Cię zainteresować

zamknij