×

Julia Kamińska znana wielu z BrzydUli, ma brata. Jest do niej niesamowicie podobny

Julia Kamińska to aktorka, która dała się poznać za sprawą głównej roli w serialu BrzydUla. Od tamtej pory udziela się w wielu różnych produkcjach, gdzie zachwyca publiczność zarówno talentem, jak i urodą. Aktorka na swoim koncie na Instagramie udostępniła ostatnio zdjęcie, na którym pozuje ze swoim bratem. Wiedzieliście, że jest takim przystojniakiem?

Julia słynie z tego, że raczej nie chwali się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Zazwyczaj wrzuca na konto zdjęcia związane z obowiązkami zawodowymi. Kamińska jednak postanowiła zrobić wyjątek i udostępniła zdjęcie, na którym pozuje razem z bratem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez _julia_kaminska_ (@_julia_kaminska_)

Z kochanym ? #najlepszybratnaświecie. #familygoals #blueeyes #family #love#peopleofthenorth #siostraibrat #bro #familygathering

Fani zachwyceni

Trzeba przyznać, że podobieństwo między rodzeństwem jest ogromne! Najbardziej widać je po błękitnych oczach. Na ten fakt zwrócili uwagę także fani, którzy nie szczędzili komplementów aktorce i jej bratu. Niektórzy byli także pod wrażeniem więzi jaka łączy rodzeństwo.

– Więzy rodzinne = jedna z najwspanialszych rzeczy ever

– Wasze oczy *_* obojga piękne *_*

– Boże…jaki przystojny!!!!

– Ależ Wy macie oczyska ?

– Ale podobni!!!

– Widać po oczach że rodzeństwo ??

– Przystojnego masz brata

A Wam jak się podoba brat Julii? Przystojny?

Może Cię zainteresować

zamknij