×

23-latka urodziła się bez pochwy. Lekarze przy wykorzystaniu skóry ryby odtworzyli narząd

Jucilene Marinho pochodzi z Brazylii i ma 23 lata. Gdy miała 15 lat, dowiedziała się, że cierpi na pewną chorobę, która spowodowała, że urodziła się bez pochwy. Od tego czasu naprawdę wiele się zmieniło.

Rzadka choroba

Jucilene mając 15 lat, dowiedziała się, że nie posiada pochwy. Było to dla niej coś szokującego i wręcz niewyobrażalnego. Lekarze odkryli, że nastolatka posiada bardzo rzadką chorobę nazywaną zespołem Mayera-Rokitansky’ego-Küstera-Hausera. Właśnie ona spowodowała, że pochwa w jej organizmie po prostu się nie wykształciła. Początkowo medycy nie mieli pojęcia, co zrobić, aby pomóc dziewczynie, ale z upływem czasu w końcu wpadli na pewien pomysł.

W końcu ma pochwę!

Dziś, 8 lat później, Jucilene może powiedzieć, że jej problem się skończył. W końcu ma pochwę. Wszystko dzięki rozwojowi nowoczesnej medycyny. W kwietniu 2017 roku 22-latkę poddano zabiegowi neowaginoplastyki. Miało to miejsce w szpitalu uniwersyteckim w Cerei. Lekarze wprowadzili do ciała młodej kobiety narząd płciowy pokryty skórą ryby tilapii.

Pierwszy, oficjalny „test”

O przypadku Jucilene Marinho było już głośno od pewnego czasu, jednak teraz znów zaczęły rozpisywać się o niej media. Wszystko dlatego, że młoda kobieta w końcu „przetestowała” nowy narząd. Jak? 23-latka nareszcie mogła odbyć pełny stosunek seksualny ze swoim partnerem. Para musiała czekać na ten moment bardzo długo od momentu operacji.

Chłopak Jucilene, 24-letni Marcus Santos, w rozmowie z dziennikarzami zdradził:

Początkowo bardzo się bałem, ponieważ myślałem, że to ją boli i obawiałem się, że mogę zrobić jej krzywdę

Z kolei Jucilene tak wspomina tę niezwykłą chwilę:

To był wspaniały moment, ponieważ wszystko działało idealnie. Nie odczuwałam bólu, lecz ogromną przyjemność i satysfakcję

Niestety, dziewczyna nigdy nie urodzi dziecka

24-latka bardzo cieszy się, że w końcu ma tę część ciała, którą posiada prawie każda kobieta. Wie jednak, że nigdy nie będzie mogła zostać biologiczną matką.

Może Cię zainteresować

zamknij