×

Jolanta publikuje na Twitterze gorące zdjęcia z prezydentem „Mieć Cię tak blisko, poczuć ciepło Twojej szyi na moich ustach…”

Nieznana nikomu Jolanta opublikowała kontrowersyjne zdjęcia z prezydentem. Opatrzyła je również soczystym opisem. Co łączy Andrzeja Dudę i Jolę Rosiek?

Jolanta publikuje zdjęcia z Andrzejem Dudą

Wczoraj do internetu trafiło zdjęcie, które dzisiaj zaczyna obiegać media. Widać na nim czułe gesty młodej dziewczyny wobec prezydenta Polski. Sama kobieta opatrzyła fotografię opisem:

Jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Mieć Cię tak blisko, poczuć ciepło Twojej szyji na moich ustach.. ciepło ramion, uśmiech i spojrzenie…. Upewniłam się tylko w tym, że kocham jak nigdy nikogo…

Fala zdjęć zalała internet

Okazało się, że zdjęć ze spotkania z prezydentem jest więcej. Niedługo potem zaczęły pojawiać się na Twitterze. Jola komentuje na swoim profilu:

Gdy przytuliłam Andrzeja tak mocno to potem podszedł do mnie fotograf prawdopodobnie z kancelarii i powiedział ,,z Panią najpiękniejsze zdjęcie wyszło :)” fajnie, tylko chciałabym je zobaczyć, a nie wiem kto ma.

Czy to fotomontaż?

Szef portalu TVP info zaangażował się w dyskusję stwierdzając, że zdjęcie jest fotomontażem. Jola szybko odpowiedziała na jego zarzuty:

Tu też ktoś zdjęcia robił za nami nam więc wiele osób by mogło potwierdzić, że to nie fotomontaż.

Internauci życzą parze szczęścia

Chociaż Jola najprawdopodobniej po raz pierwszy spotkała się z prezydentem już zyskała sławę. Co więcej wielu internautów już życzy im szczęścia w miłości:

Walcz, dziewczyno!

To nie może być na serio (…), ale (…) jeśli to prawdziwa miłość, to trzymam kciuki i kibicuję. Ważne, żebyście byli szczęśliwi

Pięknie razem wyglądacie, szczęścia życzę

Widać od razu miłość, trzymaj go mocno. I nie oddawaj

Szczęścia, misiaczki

Źródła: www.pudelek.pl, www.o2.pl, natemat.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować