×

Joanna Liszowska opublikowała swoje zdjęcie bez makijażu. Fani nie mogą wyjść z podziwu

W ostatnim czasie dość modne stało się pokazywanie publicznie przez aktorki i inne gwiazdy ze świata show biznesu swojego naturalnego oblicza. Wbrew pozorom to dość odważne posunięcie zważywszy na fakt, że gwiazdy i ich wizerunek są bardzo szeroko komentowane przez internautów. Nie przejmować się tym wydaje Joanna Liszowska, która jako kolejna postanowiła opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie swojego prawdziwego oblicza. Reakcje? Fani aktorki są zachwyceni!

Uroda Joanny Liszowskiej

Wielu fanów uważa, że Joanna Liszowska jest jedną z najpiękniejszych, polskich aktorek, która znana jest widzom z takich seriali, jak „Daleko od noszy”, „Na dobre i na złe”, „Przyjaciółki” czy „Niania”. Jakby tego było mało, gwiazda jest świadoma swoich wdzięków, które potrafi ze smakiem prezentować fanom, co jeszcze bardziej dodaje jej uroku w oczach wpatrzonych w nią obserwatorów.

Gwiazda bez makijażu. Fani są zachwyceni

Joanna Liszowska podróżuje aktualnie ze spektaklem „Fredro dla dorosłych mężów i żon”, gdzie kusi widzów swoją seksualnością. Kiedy schodzi jednak ze sceny, jest po prostu sobą. Sobą „bez makijażu”, czego najlepszym dowodem jest opublikowane przez nią w sieci zdjęcie.

Kiedy tylko fotografia pojawiła się w sieci, zalała ją fala pozytywnych komentarzy. Fani aktorki nie kryli zachwytu:

Jak nastolatka!

Śliczna jak zawsze ❤️

Przepiękna i naturalna, nie poznałam

Co to za małolata? ?

Mąż powinien być zazdrosny, tak pani pięknie wyglada

A wy podzielacie te opinie? ?

Może Cię zainteresować

zamknij