×

Hejterka skrytykowała Joannę Krupę. „A mówiłaś, żeby nie jeść jak świnka…”

Od czasu, kiedy Joanna Krupa podzieliła się z fanami, że zostanie matką, regularnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami swojego rosnącego brzucha. Chce w ten sposób pokazać, a zarazem udokumentować, jak zmienia się jej ciało z każdym kolejnym tygodniem. Tymczasem modelka jest już w 32. tygodniu ciąży i ma się świetnie. Szczęśliwa jurorka „Top Model” po raz kolejny pochwaliła się swoim brzuchem. I choć wydawać by się mogło, że otrzyma od swoich fanów mnóstwo słów wsparcia, okazało się, że nie wszyscy podzielają jej radość. Joanna Krupa została skrytykowana przez hejterkę. Czy słusznie?

Modelka kolejny raz pochwaliła się swoim brzuchem. Tym razem Joanna Krupa została skrytykowana przez hejterkę

Joanna Krupa w miniony piątek podzieliła się zdjęciem, które skupia się na jej sporych rozmiarów brzuchu. O ile sama wygląda na szczęśliwą, nie wszystkim się to spodobało. Jedna z internautek posunęła się do stwierdzenia, że gwiazda… za dużo je.

Mówiłaś, żeby nie jeść jak świnka i chwaliłaś się swoją figurka. Zostały dwa miesiące, a Ty już jesteś okrąglutka

Modelka postanowiła odpowiedzieć na uszczypliwy wpis obracając całą sytuację w żart, a jednocześnie dając pstryczka w nos internautce.

I dalej nie jem jak świnka i myślę, że wyglądam super

Takiego dystansu do siebie mogłoby się uczyć od niej wiele innych gwiazd polskiego show-biznesu.

Zdecydowana większość pozytywnych wpisów

Powyższy wpis internautki to kropla w morzu pozytywnych i miłych komentarzy, które dosłownie zalały ostatnie zdjęcie jurorki „Top Model”. Wielu internautów i internautek jest dosłownie zachwycona stanem, jaki prezentuje Joasia.

Najpiękniejszy widok na świecie. Wygląda Pani kwitnąco?

Piękny brzusio?my skończyliśmy 27 tydzień też dziewczynka która kazała na siebie czekać 10 lat

Pięknie wyglądasz. Ja tez jestem w 32 tygodniu teraz. Powodzenia dla Nas :)

Chłopak czy dziewczynka?

Jakiś czas temu Joanna Krupa zagościła na okładce magazynu „Viva!”. Podczas wywiadu z magazynem zdradziła tajemnicę, nad którą zastanawiali się wszyscy fani gwiazdy, a mianowicie zdradziła płeć dziecka.

Zanim zaszłam w ciążę, chciałam, żeby pierwszy urodził się syn i potem zaopiekował się młodszym rodzeństwem… – mówiła

Ojcem dziecka jest mąż celebrytki, Douglas Nunes. Para wzięła ślub na początku lipca 2018 roku.

Co myślicie o ostatnim zdjęciu Joanny Krupy? Faktycznie zbyt dużo przytyła czy wygląda pięknie jak na 32. tydzień ciąży?

Może Cię zainteresować