×

Joanna Krupa właśnie zdradziła płeć dziecka. Spełniło się jej marzenie!

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka, które już niebawem przyjdzie na świat. Przypomnijmy, że piękna modelka po raz pierwszy powiedziała o tym, że zostanie matką, właśnie w Dzień Matki, kiedy to była jednym z gości programu „Dzień Dobry TVN”. Była to wspaniała wiadomość zważywszy na fakt, że Krupa miała problemy z tarczycą, które mogły stanąć na przeszkodzie. Od tego momentu jurorka „Top Model” regularnie publikuje w sieci zdjęcia swojego rosnącego brzuszka, a jej radości nie ma końca.

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka

Modelka zagościła w ostatnim czasie na okładce magazynu „Viva!”. Korzystając z okazji udzieliła również wywiadu, w którym zdradziła swoją prywatną tajemnicą dotyczącą płci dziecka. Joanna Krupa przyznała, że spodziewa się córeczki.

Zanim zaszłam w ciążę, chciałam, żeby pierwszy urodził się syn i potem zaopiekował się młodszym rodzeństwem. Ale kiedy dowiedziałam się, że będę miała dziecko, pomyślałam, że jednak wolałabym najpierw mieć córeczkę – wyznała w magazynie.

Tak dowiedziała się o tym, że zostanie mamą. Informację o ciąży w dość nietypowy sposób przekazała swojemu ukochanemu

Ojcem dziecka jest mąż celebrytki, Douglas Nunes (para pobrała się na początku lipca 2018 roku), który o tym, że zostanie tatą, dowiedział się w dość nietypowy sposób. Modelka sama przyznała, że nie wyszło tak, jak tego chciała. Z resztą kto potrafi zapanować nad emocjami w tak radosnej chwili. Modelka miała zrobić sobie dwa testy ciążowe, po czym wysłała ich zdjęcie do swojego ukochanego. Następnie wysłała mu coś innego. Coś co nie było zupełnie związane z ciążą i porodem. Jakiś czas później okazało, że wysłane zdjęcia testu ciążowego najwyraźniej przegapił. Kiedy jednak w końcu je zobaczył, dziwił się, czemu jego ukochana nie powiedziała mu o tym w domu.

Najwyraźniej nie jestem zbytnio romantyczna – wyjawiła Joanna Krupa

Instagram

Instagram

Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na rozwiązanie.

Może Cię zainteresować