Kategorie Gwiazdy

Joanna Krupa właśnie zdradziła płeć dziecka. Spełniło się jej marzenie!

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka, które już niebawem przyjdzie na świat. Przypomnijmy, że piękna modelka po raz pierwszy powiedziała o tym, że zostanie matką, właśnie w Dzień Matki, kiedy to była jednym z gości programu „Dzień Dobry TVN”. Była to wspaniała wiadomość zważywszy na fakt, że Krupa miała problemy z tarczycą, które mogły stanąć na przeszkodzie. Od tego momentu jurorka „Top Model” regularnie publikuje w sieci zdjęcia swojego rosnącego brzuszka, a jej radości nie ma końca.

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka
Instagram

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka

Modelka zagościła w ostatnim czasie na okładce magazynu „Viva!”. Korzystając z okazji udzieliła również wywiadu, w którym zdradziła swoją prywatną tajemnicą dotyczącą płci dziecka. Joanna Krupa przyznała, że spodziewa się córeczki.

Zanim zaszłam w ciążę, chciałam, żeby pierwszy urodził się syn i potem zaopiekował się młodszym rodzeństwem. Ale kiedy dowiedziałam się, że będę miała dziecko, pomyślałam, że jednak wolałabym najpierw mieć córeczkę – wyznała w magazynie.

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka
Instagram 

Tak dowiedziała się o tym, że zostanie mamą. Informację o ciąży w dość nietypowy sposób przekazała swojemu ukochanemu

Ojcem dziecka jest mąż celebrytki, Douglas Nunes (para pobrała się na początku lipca 2018 roku), który o tym, że zostanie tatą, dowiedział się w dość nietypowy sposób. Modelka sama przyznała, że nie wyszło tak, jak tego chciała. Z resztą kto potrafi zapanować nad emocjami w tak radosnej chwili. Modelka miała zrobić sobie dwa testy ciążowe, po czym wysłała ich zdjęcie do swojego ukochanego. Następnie wysłała mu coś innego. Coś co nie było zupełnie związane z ciążą i porodem. Jakiś czas później okazało, że wysłane zdjęcia testu ciążowego najwyraźniej przegapił. Kiedy jednak w końcu je zobaczył, dziwił się, czemu jego ukochana nie powiedziała mu o tym w domu.

Najwyraźniej nie jestem zbytnio romantyczna – wyjawiła Joanna Krupa

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka
Instagram

Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na rozwiązanie.