×

Małżeństwo Joanny Krupy przechodzi poważny kryzys. Zaledwie kilka miesięcy po ślubie

Małżeństwo Joanny Krupy i Douglasa Nunesa przechodzi kryzys – informuje Fakt. Zaledwie kilka tygodni po ślubie para zaczęła mieć problemy w związku. Okazuje się, że nie jest wcale tak kolorowo jak miało być.

Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się na początku lipca w urzędzie stanu cywilnego w Los Angeles. Drugi ślub modelki był jak z bajki. Relacji na instagramie z tego wydarzenia nie było końca. Para wydawała się być bardzo szczęśliwa. Wspólne zdjęcia miały tylko to potwierdzać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Nie jest dobrze

Jak informuje znajoma pary w rozmowie z Faktem – rzeczywistość okazała się dla związku Krupy brutalna. Kobieta nie ma czasu dla swojego męża.

Mąż ma ciągle pretensje do Dżoany. Dostrzegł ze smutkiem, że małżeństwo nic nie zmieniło i dla niej nadal najważniejsza jest praca. Ona nagrywa „Top Model”, ma liczne sesje zdjęciowe, a Douglas czuje się pomijany – potwierdza znajoma pary w rozmowie z portalem

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Kiedy dzieci?

Joanna ciągle nie może zdecydować się na dzieci. Jakiś czas temu informowaliśmy, że kobieta nadal nie jest gotowa na macierzyństwo. Boi się, że ewentualna ciąża źle wpłynie na jej ciało, które jest jej narzędziem pracy. To również wpływa na pogorszenie relacji z mężem.

Asia ma teraz dużo projektów zawodowych, ale Douglas kazał jej przemyśleć priorytety, jeśli w przyszłości nadal chce być jego żoną – dodaje informator Faktu

Przypomnijmy, że podobny scenariusz zadział się w pierwszym małżeństwie modelki. Joanna wtedy również stawiała karierę na pierwszym miejscu. Czy modelkę czeka kolejny rozwód? Czy jednak uda im się uratować relację? Jak myślicie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Polecane

Może Cię zainteresować