×

Oskarżyła 15 mężczyzn o wykorzystanie wbrew jej woli. Zgotowała im piekło

25-letnia Jemma Beale została skazana na 10 lat więzienia po tym, jak fałszywie oskarżyła 15 mężczyzn o gwałt i napaść na tle seksualnym. Jedna z jej ofiar została fałszywie skazana i spędziła aż siedem lat w więzieniu.

Kryminalistka z Zachodniego Londynu składała fałszywe skargi w tych sprawach na policję, wymierzała sobie ciosy, aby na ciele pojawiły się siniaki

Jej podstępne roszczenia spowodowały, że Mahad Cassim, niewinny człowiek i jej pierwsza ofiara, trafił do więzienia. Powiedziała władzom, że Cassim zaproponował jej powrót do domu, a następnie ją zgwałcił.

W 2011 r. Cassim został oskarżony o gwałt, a następnie ponownie osądzony w 2012 r. i skazany na 10 lat więzienia, a Beale otrzymał 37 000 złotych (w przeliczeniu) odszkodowania

Jechaliśmy przez około dziesięć minut i gdy byliśmy w samochodzie rozmawialiśmy, a potem zaczęła dotykać mnie w miejsca intymne. Zadawała mi dziwne pytania o podłożu seksualnym. Zapytałem ją trzy razy, czy jest pewna tego, co chce zrobić, a ona powiedziała, że tak

W 2013 roku policja wszczęła dochodzenie po tym, jak jedna z byłych koleżanek Beale twierdziła, że Beale kłamała odnośnie gwałtów i do więzienia trafił zupełnie niewinny człowiek. Policjanci sami zaczęli przyglądać się tej sprawie, ponieważ nie pasowało im parę szczegółów. Wkrótce odkryli kilka rozbieżności, które wzbudziły ich podejrzenia.

Szokujące odkrycie

Beale twierdziła, że ​​została zgwałcona przez grupę mężczyzn w pubie The Windsor Castle w 2013 roku. Policja kryminalna zbadała dowody DNA, które wykazały, że obrażenia Beale’a zostały popełnione przez nią samą!

„Grupa mężczyzn nie istnieje”, powiedział prokurator John Price. Kamera bezpieczeństwa pokazała także, że to nie on atakował kobietę, a to ona zaczęła go okładać po twarzy.

W tym samym roku oskarżyła dwóch mężczyzn o udział w kolejnym gwałcie zbiorowym. Twierdziła, że została wykorzystana przez czterech z ośmiu mężczyzn i zidentyfikowała dwóch z nich jako Luke’a Williamsa i Stevena McCormacka. Zostali aresztowani, ale nigdy nie zostali oskarżeni.

W końcu policja postawiła jej zarzuty

Sędzia wyrokujący Nicholas Loraine-Smith był bezlitosny, ponieważ Beale nadal twierdziła, że jest niewinna. Powiedział w czasie rozprawy:

Ten proces ujawnił, co nie było oczywiste, że jesteś bardzo, bardzo przekonującym kłamcą i lubisz być postrzegana jako ofiara. Prokuratura określiła twoje życie jako konstrukcję fałszywej ofiary

Beale została skazana 24 sierpnia 2017 roku na 10 lat więzienia

Polecane

Może Cię zainteresować