×

Jasnowidz Jackowski o Afganistanie. „Najbliższe siedem dni to będzie jatka”

Jasnowidz Jackowski o Afganistanie. Podczas ostatniej transmisji najpopularniejszy, polski wizjoner podzielił się z internautami swoimi przeczuciami dotyczącymi sytuacji geopolitycznej. Niestety Krzysztof Jackowski po raz kolejny nie ma dla nas dobrych wieści. Świat znajdzie się na krawędzi.

Inny stan świadomości

Sytuacja w Afganistanie wzbudza niepokój całego świata. Wszyscy obawiają się ponownego ataku ze strony islamskich terrorystów. Europejczycy nauczeni zamachami oraz aktami agresji, do których dochodziło ze strony uchodźców po kryzysie migracyjnym w 2015 roku, martwią się, że historia się powtórzy. Jednym z najsłynniejszych ataków terrorystycznych był ten z udziałem islamskiego nożownika, w którego obezwładnieniu pomógł Polak. 

Niestety przewidywania jasnowidza Jackowskiego nie napawają optymizmem i możemy spodziewać się nowych problemów wynikających z sytuacji w Afganistanie.

Podczas ostatniej transmisji live Krzysztof Jackowski prowadził ogólny monolog na temat sytuacji w Polsce i na świecie. Nagle ku zaskoczeniu wszystkich oglądających, jasnowidz zamilkł i pogrążył się w transie. Na oczach widzów osiągnął inny stan świadomości, który sprawił, że przez jakiś czas nie było z nim żadnego kontaktu. Gdy Jackowski otworzył oczy, widział już dokładnie jaka przyszłość czeka Afganistan.

Jasnowidz stwierdził, że wydarzenia, które w chwili obecnej rozgrywają się w kraju zostały zaplanowane przez nieznaną osobę lub grupę. Być może Krzysztof Jackowski miał na myśli tzw. ukrytą władzę? Podczas audycji na żywo mówił:

Najbliższe siedem dni to będzie jatka. Tam się coś dziwnego kroi, tam się robi coś, to jak… Dla mnie to nie podlega w ogóle dyskusji, że wszystko, co się dzieje w Afganistanie, jest to realizacja konkretnego planu. Planu bardzo mocno przygotowanego, bardzo szybkiego i bardzo konkretnego.

Jasnowidz Jackowski o Afganistanie

Krzysztof Jackowski twierdzi, że talibom nie uda się zbyt długo utrzymać władzy. Stosunkowo szybko stracą kontrolę nad Afganistanem. W opinii jasnowidza islamscy radykałowie są wyłącznie wykonawcami większego planu. Zmiana władzy przebiegnie w wyjątkowo brutalny, krwawy sposób.

Talibowie zostaną oszukani. Rządzenie talibów będzie krótkie. Dano im usiąść na tron, ale oni nie spodziewają się nawet tego, że bardzo szybko z tego tronu będą zepchnięci. Oni tylko byli potrzebni tam do czegoś w pewnym momencie i sytuacja diametralnie się zmieni. Tam stanie się jatka.

Jasnowidz przeczuwa, że wkrótce cały świat znajdzie się na krawędzi, ponieważ wybuchną dwa inne konflikty. Początkowo będą się one toczyły oddzielnie, ale wraz z upływem czasu przyczynią się do destabilizacji sporej części świata. Krzysztof Jackowski tłumaczył swoim widzom na YouTube:

Na świecie powstaną dwa konflikty. One na początku będą niezależne od siebie, natomiast później jednak te dwa konflikty rozognią całą sytuację w dużym regionie świata.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij